Predaj 3 izbový byt 82 m²

Nová Ves, Dunajská Streda

PREDANÝ

Priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt o rozlohe 82 m² s balkónom v panelovom bytovom dome. Nachádza sa na 6. poschodí sedem-poschodového bytového domu s výťahom, v pokojnej časti mesta Dunajská Streda.

Byt sa skladá zo vstupnej chodby, veľkej kúpeľne s WC, z obývacej izby, samostatnej kuchyne so špajzou, detskej izby, spálne, balkóna a pivnice.

V kuchyni nájdete na mieru robenú kuchynskú linku s rúrou na pečenie, plynovým sporákom, digestorom a umývačkou riadu. Prednosťou tohto bytu je určite aj priestranná kúpeľňa s vaňou, umývadlom, WC a miestom na práčku, ktorá bola zväčšená v rámci rekonštrukcie.

Byt prešiel kompletnou renováciou v roku 2012. Položená bola nová dlažba a podlahy, nové stierky, vymenené boli aj interiérové dvere a rovnako aj elektroinštalácia. V kúpeľni bolo vymurované jadro a  dostala aj nové rozvody.

Pri renovácii sa dostatočne dbalo na výber kvalitných materiálov, ktoré sa pýšia dlhou životnosťou, čo pre vás znamená pokoj od technických prác.

Jednoducho sa vám stačí len nasťahovať a bez ďalších prác v byte si môžete okamžite užívať pohodlie vášho nového domova.

V okrajovej časti mesta, kde sa byt nachádza, nájdete pokojné prostredie so zeleňou. Rovnako aj na nákupy to máte skutočne blízko. Napríklad, obchodný dom Tesco je od vášho nového domova vzdialený len 3 minúty chôdze. Do najbližšej školy, škôlky či k lekárovi to máte na 10 minút cesty chôdzou.

Byt je v osobnom vlastníctve a ihneď voľný. Možnosť financovania hypotekárnym úverom.