Moderný dom, ktorý je pripravený splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky. Splní aj tie vaše?

Nevidzany | Okres Zlaté Moravce

Predaný

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si čaro tohto rodinného domu z našej videoobhliadky

Moderný, technológiami nabitý, štvorizbový rodinný dom s úžitkovou plochou 124 m², nábytkom “ušitým na mieru” v celom dome, terasou s výhľadom na západ slnka a krásnou záhradou o veľkosti 12 árov navrhnutou tímom architektov. 

Lokalita s dávkou pokoja, oddychu, športu a rekreácie

Obec Nevidzany sa nachádza v okrese Zlaté Moravce. Pekná a udržiavaná dedinka, kde nájde pokojné bývanie každý, kto si chce oddýchnuť od ulietaného mestského života. Pritom okolité mestá, vzdialené len pár minút cesty autom, ponúkajú všetku potrebnú občiansku vybavenosť.

Najbližšie mesto Vráble je vzdialené len 8 minút cesty autom. Okresné mesto Zlaté Moravce 13 minút cesty autom a tak isto aj najbližší vjazd na diaľnicu R1. Do krajského mesta Nitra je to necelá pól hodina. 

Kto má rád bicyklovanie, turistiku a aktívny športový život, tak si v tejto lokalite rozhodne príde na svoje.

Záhrada ako z katalógu

Len si to predstavte. Prídete do domu, kde nemusíte pohnúť ani prstom a hneď si môžete užívať svoje nové bývanie v jeho plnej kráse. Záhrada navrhnutá architektmi z LandDesign je vyladená do každého detailu a vám po praktickej aj vizuálnej stránke pohladí dušu.

Dom, ktorý si vás bude hýčkať

Zavlažovanie po celej ploche pozemku sa spustí vtedy, keď to bude potrebné a vy sa môžete zobúdzať s vôňou čerstvo poliateho trávnika. 

Veľká terasa s výhľadom, ktorý mne osobne vyrazil dych. Pre vás to môže byť každý večer, kedy si s rodinou budete vychutnávať západ slnka s úsmevom na tvári. 

Krytý bazén (d,š,h v metroch: 9 x 3,5 x 1,2) s ohrevom, ktorý môžete využiť aj počas chladnejších dní. Tiež s protiprúdom, ktorý vám umožní si v ňom plnohodnotne zaplávať.

Inteligentný a moderný zároveň

Ak máte radi modernú a zároveň minimalistickú architektúru, tak tu si rozhodne prídete na svoje. Prvky dreva dodávajú domu ten správny šmrnc a obdĺžnikový tvar zasa jednoduchosť a praktickosť v prvkoch dispozície. 

Všetko v dome môžete ovládať elektronicky a nastaviť tak, aby sa prispôsobilo vašim potrebám. Napríklad elektrická brána s videovrátnikom, kamerový systém, elektrické žalúzie, závlaha, osvetlenie v dome aj na pozemku, či v bazéne.

Účelový, praktický a atraktívny

Presne tak pracovalo interiérové štúdio Cubica, aby vyladilo každý detail interiéru a navrhli praktický a zároveň atraktívny nábytok v celom dome. Najväčší dôraz sa bral na kvalitu spracovania, využiteľnosť, a aby to celé spolu hralo jednu krásnu symfóniu. Myslím si, že sa im to podarilo na jednotku s hviezdičkou. 

Útulná dispozícia

Dom je navrhnutý pre troj alebo štvorčlennú rodinu, ktorá myslí na praktickosť udržiavania s výhľadom na desiatky rokov dopredu. Bezbariérové prístupy v dome myslia aj na ľudí, ktorí potrebujú pohodlný pohyb, čo je rozhodne skvelý benefit, o ktorom sa až toľko nehovorí. 

Útulná spálňa s východom na terasu. Izba, ktorá dnes slúži ako komfortný šatník. Hosťovská izba, kde sa návšteva vždy cíti ako doma. Dve kúpeľne, z ktorých jedna disponuje veľkým sprchovým kútom a druhá vaňou. Priestranná vstupná chodba. Technická miestnosť, ktorá je zároveň aj práčovňou. Kuchynský kút s na mieru vyrobenou linkou a vstavanými spotrebičmi. A napokon jedáleň, ktorej dominuje masívny okrúhly jedálenský stôl so šiestimi stoličkami.

Technické parametre

Nízkoenergetický dom je navrhnutý tak, aby bol čo najúspornejší. Aj preto sú jeho mesačné náklady do 100 €. Postavený bol v roku 2015 z tehly. Zateplený 15 cm polystyrénom a plochá strecha je izolovaná aj štrkom o hrúbke 30 cm.

Siete

Vykurovaný je elektrickým tepelným čerpadlom a v dome je zabudovaná aj rekuperačná jednotka. Okrem podlahového vykurovania sú v dome vykurované aj steny, čiže pôžitok tepla si vychutnáte skutočne naplno. V letnom období sú zasa steny chladené pomocou rekuperácie, čiže o pohodlie v dome je postarané v každom ročnom období. 

Závlaha je napojená na vlastnú vŕtanú studňu, ktorá slúži predovšetkým na udržiavanie záhrady. Dom je napojený tiež na obecnú vodu a odpad je riešený obecnou kanalizáciou.

Čím ma tento dom zaujal?

"Mám rád technológie. Páči sa mi moderná architektúra, a keď to všetko spolu hrá, tak ma to dokáže vždy očariť. Presne tým si ma získal od prvého okamihu. 

Dom sa tiež nachádza na kopci, čiže je z neho krásny výhľad na okolie. No a v neposlednom rade pekný, rovinatý pozemok, kde si viem presne predstaviť, ako by som hral futbal so svojím synom. Proste krása :)"

Detaily, z ktorých nespustíte zrak. Vychutnajte si tento rodinný dom z jeho neobyčajných uhľov

Získal si tento dom aj vás?

Ak hovoríte áno, tak vyplňte krátky kontaktný formulár pod týmto textom alebo mi rovno zavolajte na číslo 0915 555 403 a dohodnite si obhliadku. Som si istý, že nebudete ľutovať a budete sa v tomto dome cítiť skvele. 

Do skorého videnia. 

S pozdravom

Dohodnite si obhliadku

Vyplňte tento krátky formulár a ozvem sa vám hneď, ako to bude možné (väčšinou do jednej hodiny)