PROFESIONÁLNY ODHAD PREDAJNEJ CENY BYTU ZDARMA

Čo poviete na odhad predajnej ceny, ktorý vám povie presnú hodnotu vášho bytu, vďaka ktorému predáte čo najvýhodnejšie a tak rýchlo, ako chcete?  

Chcete správne odhadnúť predajnú cenu vášho bytu, ale...?

Nemáte skúsenosti s predajom bytu a obávate sa nesprávne určenej ceny?

Kladiete si otázky:

„Je moja predstava o cene vysoká?“ (Čo má za následok, že budete predávať byt príliš dlho)

„Je moja cenová predstava nízka?“ (Predáte síce rýchlo, ale prídete o svoje peniaze)

„Čo ak sa mi nepodarí predať byt do termínu, ktorý je pre mňa veľmi dôležitý?“

Položili ste si už niektorú z týchto otázok? Potom čítajte ďalej, pretože ...

... ste takto blízko od určenia presnej ceny vášho bytu. A to úplne ZDARMA! 

Ako robím odhad ceny bytu?

Ak chcete váš byt predať s tým najlepším výsledkom, tak správne určenie ceny je základom celého úspechu. Pre správne určenie ceny bytov používam tieto tri kľúčové kritéria: 

 • Bohaté skúsenosti s predajom viac, ako 150 bytov sú pre mňa hlavným pilierom pri nastavení správnej ceny. Pre správne určenie ceny bytu potrebujete poznať aký je momentálne dopyt, a čo všetko sa do ceny bytu v konkrétnej lokalite počíta. 
 • Čerpám informácie zo svojej tvrdo vybudovanej databázy. V nej mám evidované tie najdôležitejšie informácie o bytoch, ktoré sa predali, ako dlho sa predávali a za koľko. 
 • Toto všetko okorením informáciami z cenovej mapy, kde je kompletná štatistika z vyše 25 miliónov inzerátov a z vyše 726 tisíc zrealizovaných transakcií s históriou zbierania dát od r. 2000.

Ako vidíte, tak správne určenie ceny bytu si vyžaduje dávku skúseností s predajom, presné informácie o súčasnom trhu, a taktiež dôkladnú prácu s číslami. 

V čom vám profesionálny odhad ceny bytu pomôže?

 • Vyhnete sa predaju pod cenu. Ak cenu vášho bytu nastavíte príliš nízko, tak ho zaručene predáte rýchlo. Otázka však znie či chcete predať rýchlo, alebo ziskovo? Práve odhad ceny vám pomôže predať váš byt za jeho maximálnu cenu.
 • Viete čo sa stane, ak cenu vášho bytu preženiete? Pravdepodobne ho budete predávať viac, ako 5 mesiacov a bez výsledku. Možno začnete slepo znižovať jeho cenu a budete si pripadať úplne zúfalý. Odhad ceny vášho bytu vám pomôže vyhnúť sa zdĺhavému a frustrujúcemu predaju.
 • Viete aká je ideálna dĺžka predaja bytu, ktorý má správne určenú cenu? V priemere tie najlepšie výsledky pri predaji bytov dosahujeme v horizonte 8 týždňov. Ako by sa vám páčilo, ak by ste mohli váš byt predať za tú najlepšiu cenu a do dvoch mesiacov? Aj v tomto vám môže pomôcť odhad ceny vášho bytu. 
 • Pri predaji vášho bytu sa pravdepodobne nevyhnete zjednávaniu o cene. Záujemcovia budú chcieť na vás skúšať rôzne triky, aby ponukovú cenu stiahli. Ak si nebudete vašou cenou istý, tak im môžete na to skočiť a prísť o vaše peniaze. Ak budete mať určený odhad ceny vášho bytu, tak si môžete byť istí, že žiadne zľavy dávať nemusíte. Váš predaj a ani peňaženka neutrpia žiadne škody 🙂
 • Predstavte si, aké by to bolo, ak by ste mohli počítať s presným rozpočtom a časovým harmonogramom predaja vášho bytu. Môžete si plánovať kúpu nového bývania, a budete presne vedieť na čom ste. S odhadom ceny bytu si môžete plánovať vašu budúcnosť.
 • Ešte neviete či chcete predať váš byt? Najskôr by ste potrebovali vedieť, aké máte možnosti? S akým rozpočtom môžete počítať? Čo od predaja môžete očakávať? Práve odhad ceny vášho bytu vám môže jednoznačne odpovedať na tieto otázky.

Ako predáte nehnuteľnosť aj so zažmúrenými očami

Napísal som praktického sprievodcu, ktorý vám v piatich krokoch ukáže, ako dosiahnuť svoje: v ziskovom predaji, v čo najkratšom možnom čase. Sprievodcu si teraz môžete stiahnuť   z d a r m a.

Ako pomohol odhad ceny bytu mojim klientom? 

Napríklad, správne určenie ceny tohto 3 izbového bytu s rozlohou 84 m2 pomohlo majiteľom zrealizovať jeho predaj do 6 týždňov za plnú ponukovú cenu. Čo by ste povedali, ak by sa predal aj váš byt za 6 týždňov a za jeho plnú ponukovú cenu? 

Ako sa páčil výsledok predaja majiteľke bytu?

Tento 3 izbový byt sa nám, po správne určenej cene, podarilo predať za 8 dní. Pred odhadom ceny bytu a nastavením stratégie predaja sa tento byt neúspešne predával 4 týždne. Dokonca konkurenčné nehnuteľnosti sa predávali zo sumou nižšou o 3.000 €. Aj toto dokáže správne pripravený odhad ceny a správne zvolená stratégia predaja bytu. 

Ako sa páčil výsledok predaja majiteľovi bytu?

Alebo tento 3 izbový mezonetový byt, ktorého nesprávne určenie ceny zapríčinilo majiteľovi neúspešný predaj, ktorý trval 6 mesiacov. Požiadal nás o pomoc, a po dôkladnej analýze sme cenu tohto bytu určili na hornú hranicu trhu a podarilo sa nám nájsť záujemcu do 30 dní.

Ako sa páčil výsledok predaja majiteľovi bytu?

Týmto predávajúcim už odhad ceny bytu priniesol úspech. Teraz ste na rade vy!

Ako môžete odhad bytu získať?

 • Kliknete na tlačítko "Mám záujem o odhad ceny bytu zdarma". Potom vyplníte krátky formulár s jednoduchými údajmi. Zaberie vám to zhruba 2 minúty vášho času.
 • Vo formulári kliknete na tlačítko "Odoslať", a tým vaša práca končí a moja začína 🙂 
 • Po odoslaní formulára vám formou SMS alebo EMAILU odpíšem, že som vašu žiadosť o vypracovanie ODHADU CENY BYTU prijal a začnem na ňom intenzívne pracovať.
 • Do 24 hodín sa s vami telefonicky spojím a oznámim vám výsledok. 
 • Okrem toho vám na e-mail pošlem ZDARMA e-book, ktorý už má vyše 1.350 ľudí. 

Pre ešte lepší výsledok teraz k odhadu ceny bytu zdarma získate BONUS: 

Tento ebook je plný skvelých tipov, ktorými pri predaji nehnuteľnosti určite zabodujete.