Pozrite si video, kliknite na play ► a zapnite si prosím aj zvuk 🙂

Kamarát, ktorý predával rovnaký byt, v tom istom vchode a v tom istom čase nemal plán predaja a predal ho o 6 000 EUR lacnejšie. Neurobte tú istú chybu aj vy!

Chcete, aby som aj vám pripravil Plán predaja vašej nehnuteľnosti, vďaka ktorému, predáte vašu nehnuteľnosť...

... v najideálnejšom čase, za najvyššiu cenu (na základe potenciálu vašej nehnuteľnosti)?

Pripravím pre vás individuálnu stratégiu, Plán predaja vašej nehnuteľnosti, ktorý dostanete na váš email do troch dní od nášho osobného stretnutia.

Možno si kladiete otázku:

Čo Plánom predaja získate?

Plán predaja je stratégia, ktorú keď aplikujete do praxe, tak vás privedie k tomu najlepšiemu výsledku pri predaji vašej nehnuteľnosti. 

Začneme tým, že:

 • Nastavíme cenové pásma. Lebo neexistuje jediná cena, ktorá určuje hodnotu vašej nehnuteľnosti.

Každá nehnuteľnosť, aj tá vaša má svoje cenové pásmo od - do (napríklad od 157 000 € do 164 000 €). To, či sa budete pohybovať v dolnej, či hornej hranici cenového pásma závisí od toho, akú stratégiu predaja zvolíme.

 • Zvolíme stratégiu predaja, ktorou budete postupovať pri všetkých možných scenároch.

Táto stratégia sa skladá z (1) prípravy nehnuteľnosti, (2) správne cielenej reklamy a (3) obhliadok, ktoré kupujúceho doslova očaria.

V Pláne predaja vám pomôžem nastaviť správne cenové pásmo vašej nehnuteľnosti a skĺbiť všetky tieto veci tak, aby vám pomohol predať vašu nehnuteľnosť v tej najvyššej možnej hranici cenového pásma.

 • Určíme presné časy a podmienky, kedy a ako budete prispôsobovať spôsob propagácie a predaja.

Toto nerobí takmer žiadny predávajúci, či už je to realitný maklér alebo samopredajca. Ľudia proste nehnuteľnosť pripravia, nafotia, hodia na portály a možno na ňu zapnú reklamu.

A čakajú.

Ak nemajú obhliadky alebo sa nepredáva, tak si povedia, že je čas znížiť cenu.

Avšak, znižovanie ceny je u mňa až na poslednom mieste.


Musím vás varovať:

Plán predaja nie je o home-stagingu, peknej fotke, či video prehliadke alebo dokonca 3D obhliadke nehnuteľnosti. Je o tom vedieť správne spojiť všetky tieto veci a v časovom horizonte s nimi správne pracovať. 

To vám pomôže predať vašu nehnuteľnosť v časovom období, ktoré je pre vás dôležité a zároveň vám pomôže dosiahnuť tú najvyššiu predajnú cenu. Ukážem vám, ako môžete takýto výsledok jednoducho dosiahnuť. 

Toto všetko získate odo mňa v PDF súbore, Plán predaja vašej nehnuteľnosti. 

Som presvedčený, že takáto stratégia môže zmeniť predaj vašej nehnuteľnosti úplne od základov.

Ako môžete získať Plán
predaja vašej nehnuteľnosti aj vy?

Plán predaja sa v prvom rade zameriava na vaše očakávania. To prečo predávate vašu nehnuteľnosť, do kedy je pre vás dôležité ju predať, aké sú vaše očakávania o cene alebo aké sú silné stránky vašej nehnuteľnosti.

Tieto informácie od vás potrebujem vedieť a preto:

1. Najskôr si spolu dohodneme bezplatný telefonický hovor. 

Počas telefonátu mi prezradíte, kde sa vaša nehnuteľnosť nachádza, o aký typ nehnuteľnosti ide.

Zistím, aké sú vaše očakávania od predaja a následne vám poviem, či pre vás viem pomôcť a vytvoriť pre vás plán predaja alebo nie. 

2. V prípade, že sa dohodneme na vyhotovení Plánu predaja vám vystavím faktúru a dohodneme si termín nášho osobného stretnutia, ideálne na predávanej nehnuteľnost. 

Na spoločnom stretnutí si vypočujem vaše očakávania od predaja, spoločne si prejdeme informácie o vašej nehnuteľnosti a potom máte priestor na akékoľvek otázky, ktoré vás budú zaujímať.  

3. Najneskôr do troch pracovných dní od nášho stretnutia vám vypracujem detailný Plán predaja vašej nehnuteľnosti, ktorý vám zašlem na e-mailovú adresu vo formáte PDF.  

4. Po obdržaní Plánu predaja získate moju podporu a ak sa budete chcieť na niečo spýtať alebo upresniť, tak som vám k dispozícii e-mailom alebo telefonicky. 

Je to, ako keby som vás držal za ruku a podelil sa s vami o všetky moje skúsenosti s predajom nehnuteľností, ktoré ako realitný maklér získavam už od októbra 2014. 

Pozor, musím vás však varovať... 

Táto služba nie je zdarma a z kapacitných dôvodov ju nemôžem robiť pre každého...

Ako predať nehnuteľnosť

Čo musíte spĺňať, aby
som pre vás mohol vytvoriť plán predaja nehnuteľnosti?

 • Byť vlastníkom nehnuteľnosti, ktorú chcete predať: 

Ak nevlastníte nehnuteľnosť, ktorú chcete predať (napríklad pomáhate rodičom), tak je dôležité, aby boli prítomný na našom spoločnom stretnutí.

Majiteľ nehnuteľnosti má vo väčšine prípadov rozhodovacie právo a je dôležité, aby bol v procese tvorenia Plánu predaja, aby mu čo najviac porozumel.

 • Vedieť prijať zníženie komfortu osobného priestoru:

Ak predávate nehnuteľnosť, tak je s tým späté aj narušenie súkromia. Obhliadky aj príprava nehnuteľnosti sú kľúčové pri predaji, od ktorého očakávate ten najlepší výsledok.

Bez nich to bohužiaľ nejde a v tom prípade vám Plán predaja nebude schopný pomôcť. 

 • Chcete predať nehnuteľnosť počas najbližších piatich mesiacov:

Samozrejme Plán predaja vám viem pripraviť aj s ohľadom na dlhšiu dobu, ale trh a jeho nálada sa mení.

Tým pádom neviem garantovať jeho aktuálnosť nad dobu dlhšiu, ako je päť mesiacov. Bola by to pre vás možno aktuálne zbytočná investícia. 

Koľko je vaša dnešná investícia do Plánu predaja vašej nehnuteľnosti?

Samotný úvodný hovor je zdarma. 

Jeho cieľom je zistiť, či vám viem a chcem vypracovať Plán predaja vašej nehnuteľnosti, ktorého cena je 50 €.

Avšak, viete ho mať aj zdarma. A nielen to…

Vrátim vám vašich 50€ a 
pridám 50 EUR (z môjho vrecka) ak…

Ak sa vám plán predaja bude páčiť a zveríte predaj vašej nehnuteľnosti do mojich rúk, tak ja vám nielen vrátim vašich 50 eur, ale okamžite vám priložím 50 eur z môjho vrecka.

Samozrejme, rozhodnutie je na vás. 

Plán vám vypracujem nezávisle od toho, či sa rozhodnete požiadať ma o spoluprácu alebo nie.  

S Plánom predaja vám viem osobne pomôcť, ak predávate nehnuteľnosť v:

- Nitre a okolí 25 km, Trnava a okolie, Senec a okolie, Bratislava a okolie.

Vaša Garancia!

Pravdepodobne vás nepoznám a: 

 • Zatiaľ ešte nepoznám ani vašu nehnuteľnosť.
 • Neviem dôvod, prečo ju predávate.
 • A ani len netuším, ako aplikujete Plán predaja do praxe.

Takže vám nebudem a ani nemôžem garantovať žiadne výsledky. Nie som žiadna vedma, nemám vešteckú guľu.

Ale môžem vám sľúbiť, že sa s vami podelím o to najcennejšie čo mám, a to je moje know-how o predaji nehnuteľností, ktoré som nadobudol denno-denne, už od októbra 2014. 

A pri vypracovávaní Plánu predaja vašej nehnuteľnosti urobím všetko preto, aby ste uspeli.

Ak vám to dáva zmysel, tak si dohodnite bezplatný telefonický hovor so mnou.

 

Čo by ste mali urobiť teraz?

 1. Kliknite na tlačidlo na konci tejto stránky a vyplňte jednoduchý dotazník.
 2. Zanechajte mi prosím váš telefonický kontakt a v priebehu 24 hodín vás budem kontaktovať.
 3. Počas nášho telefonického hovoru mi poviete bližšie informácie o vašej nehnuteľnosti, aké máte očakávania od predaja a poviem vám, či vám dokážem pomôcť.

(Nebudem na vás tlačiť. Rozhodnutie je na vás, a akékoľvek rozhodnutie je správne. Vedzte, že mnoho klientov aj sám odmietam. Mojim cieľom je dodržať sľúb, ktorý vám dám. Nie získať vás za klientov, za každú cenu.)

Kliknite na tlačidlo nižšie, vyplňte dotazník a vyžiadajte si telefonický hovor zdarma, kde zistíme, či vám viem a chcem vypracovať Plán predaja

Ak sa chcete spýtať niečo konkrétne, tak ma neváhajte kontaktovať cez LIVE CHAT v pravom dolnom rohu stránky. Budeme Vám k dispozícii

Výber referencií mojich klientov, ktorým som vypracoval Plán predaja

"Samozrejmosťou bol ohľad, na Naše požiadavky.Nedá sa neopomenúť dôsledná príprava dokumentácie a rýchlosť predaja.Boli sme naozaj spokojní.Ďakujeme ešte raz."
Andrea ForrováPredávajúca rodinného domu
"Uz od prveho stretnutia som mal istotu, ze pan Porubsky je ten makler, ktory preda moju nehnutelnost v rekordnom case a za najlepsiu cenu. To sa stalo aj realitou, ked za 2 dni bola nehnutelnost rezervovana a nasledne predana za povodnu cenu."
Dušan BorčániPredávajúci bytu
"Nebol to prvý byt, ktorý som predávala, ale jeho príprava a prezentácia vo Vašej réžii, to bolo pre mňa niečo nové a zaujímavé. Tento byt mali v ponuke traja makléri, ale iba Vy ste sa skutočne snažili ho predať, čo sa Vám aj podarilo."
Zuzana DankováPredávajúca byt
,,Spoluprácu s Vami hodnotím pozitívne, najmä profesionálny prístup a znalosti trhu s nehnuteľnosťami."
Miroslav TomašovičPredávajúci byt
,,Páčilo sa mi, že ste pôsobil isto v predaji, vedeli ste konkrétne odporučiť, čo urobiť, ako byt pripraviť, odprezentovať a podobne ..."
Michal DrienPredávajúci byt
,,Ocenujem hlavne iny pociatocny pristup a pripravu na samotny predaj nehnutelnosti(propagacia nehnutelnosti). Som si ista, ze aj vdaka vasmu odlisnemu nastartovaniu predaja sme oslovili novych majitelov."
Silvia MoravcováPredávajúca dom
,,Čo ste sľúbil,aj dodržal, splnil sa termín nájsť klienta do 6 týždňov. Pacila sa mi aj spolupráca s dizajnerkou a fotografom, su to milý a šikovný ľudia. Nakoniec sme sa dobre rozhodli pre spoluprácu s vami ."
Sylvia SchmidtováPradávajúca byt