Na predaj veľký 2 izbový byt, 68 m², ulica 1. Mája, Vráble

Veľký 2-izbový byt o rozlohe 68 m² na 4. poschodí štvorposchodového tehlového bytového domu s parkovaním vo dvore. Byt sa nachádza na ulici 1. Mája v meste Vráble.

0
PREDANÝ

Pôdorys

Popis

Chcete veľký 2-izbový byt s pekným výhľadom pre vlastné bývanie alebo hľadáte rozumnú investíciu s vysokým potenciálom ziskov?

V tom prípade si pozrite tento byt.

Jeho veľkosť umožnila predeliť jednu miestnosť priečkou, čím vznikol veľký šatník s rool-door skriňou. Tento šikovný nápad vám pomôže efektívne skladovať oblečenie a osobné veci.

V spálni môžete oceniť pekný výhľad na zeleň za bytovým domom. Kompletne vybavená kuchyňa je šikovne prepojená s jedálňou a kumbálom na odkladanie potravín. Z obývačky je zasa východ na balkón, kde máte výhľad na mesto.

Kúpeľňa, do ktorej sa bez problémov zmestila rohová vaňa, práčka aj WC, vás poteší svojou rozlohou.

Ako ste si mohli všimnúť z fotiek, tak byt prešiel zhruba 10 rokov dozadu kompletnou renováciou.

Tehlový bytový dom sa nachádza na ulici 1. Mája, kde nájdete množstvo zelene a šikovné prepojenie s mestom a jeho občianskou vybavenosťou. Napríklad 2 minúty pešo je vzdialená autobusová stanica a za 5 minút ste v centre mesta.

V areáli bytového domu oceníte tiež voľné parkovacie miesta, kde môžete zaparkovať vaše auto a budete ho mať v bezpečí.

Športuchtivých poteší workoutové ihrisko nachádzajúce sa len pár metrov od bytu. Môžu si dať do tela na čerstvom vzduchu a za pár minút sa vrátiť domov a dať si osviežujúcu sprchu.

Okrem dostatku priestoru v byte budete mať k dispozícii aj veľkú murovanú pivnicu s rozlohou približne 2 m x 4 m. Pneumatiky, náradie a veľa iného tu bez väčších problémov pohodlne uskladníte.

Chcete si po práci vyfúknuť a nerušene oddychovať? V tom prípade vás určite poteší, že v bytovom dome bývajú slušní a čistotní susedia.

Tento byt môže byť pre vás aj skvelou investíciou, pretože s jeho prenajímaním nebudete mať nikdy problém. Záujem bude veľký.

Na záver vám ešte prezradím mesačné náklady na tento byt. Celková výška všetkých nákladov je do 130 €.

Zaujal vás tento byt? V tom prípade mi zavolajte a dohodnite si termín obhliadky. Ak máte radšej textovú komunikáciu, tak mi napíšte mail alebo sms a do pár minút sa vám ozvem.

Zhrnutie

  • 2 izbový byt
  • 68 m²
  • 4. poschodie zo štyroch
  • Bez výťahu
  • Balkón s výhľadom na mesto
  • Vlastná veľká pivnica (2m x 4m)
  • Tehlový bytový dom
  • Ulica 1. Mája
  • Mesačné náklady do 130 €

Kliknite a píšte mi na Messenger