Predaj 2izbový byt 56 m², Píniová ulica, Vrakuňa

0
PREDANÝ

Fotogaléria

Pôdorys

Popis

Krásny 2 izbový byt v Bratislave o rozlohe 56 m² na 3. poschodí štvorposchodového bytového domu bez výťahu v pokojnej mestskej časti Vrakuňa na Píniovej ulici.

Bytový dom bol postavený v roku 2007, čo môžete vidieť aj na jeho architektúre, ktorá pôsobí veľmi príjemne. Okolie má neuveriteľne pokojnú atmosféru, vďaka ktorej nadobudnete pocit, ako keby ste ani nebývali v našom hlavnom meste.

Byt má rozumne riešenú dispozíciu, kde je precízne využitý každý m². Po vstupe do bytu vás osloví priestranná chodba, v ktorej nájdete vstavanú skriňu a zaujímavo riešené dvojdvere. Cez ne sa dostanete do hlavnej časti bytu, ktorou je obývačka. Jej veľkosť a poloha vrámci bytu sú pripravené na vás urobiť skvelý dojem a verím, že sa budete v nej cítiť veľmi príjemne a bezpečne.

Obývačka je šikovne prepojená s kuchyňou, kde nájdete jedálenskú časť a krásnu na mieru robenú kuchynskú linku so zabudovanými spotrebičmi, ako je umývačka riadu, sporák, rúra a digestor.

V spálni je unikátne riešené rožné spojenie okien. Okrem toho, že to vyzerá zaujímavo, vám tento efekt dodá aj pekný výhľad a presvetlí celú miestnosť. V spálni tiež nájdete veľa úložného priestoru v podobe stavanej skrini.

V mestskej časti Vrakuňa sú bytové domy na Píniovej ulici postavené, ako jedny z posledných. Aj preto tu vznikla skvelá komunita mladých rodín.

Nové materiály použité pri výstavbe tohto tehlového bytového domu v spojení s vlastnou plynovou kotolňou vám dajú dokopy nízke mesačné náklady, ktoré sú celkovo 125 €/mesačne. Ešte jedna výhoda bytového domu je, že má iba 4 poschodia, čo znamená menej ľudí v bytovom dome, a tým pádom aj väčší kľud.

Ak vlastníte auto, tak určite oceníte fakt, že budete môcť vždy zaparkovať pred bytovým domom. Na obhliadke vám tiež prezradím, ako by ste mohli parkovať tak, aby ste si cez zimu mohli sadnúť do vyhriateho auta. 🙂

Obchodné domy sú od bytu vzdialené cca 5 minút cesty autom. Ak cestujete MHD, tak zástavka je od bytu približne 6 minút chôdzou, vlaková zástavka 4 minúty chôdzou a prímestský autobus 4 minúty na pešo.

Byt je v osobnom vlastníctve a je možné ho financovať hypotekárnym úverom. Ak sa potrebujete nasťahovať, čo najskôr, tak vás možno poteší, že byt je voľný ihneď.

Máte k bytu ešte nejaké otázky?

Ak áno, tak mi napíšte alebo zavolajte, prípadne si hneď dohodnite obhliadku.

Zhrnutie

  • Počet izieb: 2
  • Veľkosť bytu: 56 m²
  • Stavba: tehla z roku 2007
  • Vlastníctvo: osobné
  • Ďalšie priestory: pivnica
  • Poschodie: 3. zo 4. 

Kliknite a píšte mi na Messenger