Vdýchnite vietor do plachiet vášmu novému bývaniu v tomto šarmantnom byte

Sídlisko Lúky | Vráble

Predaný

Január 2022

Na predaj útulný a zároveň praktický 3 izbový byt o rozlohe 62 m² na 5. poschodí šesťposchodového pekne zrenovovaného panelového bytového domu v samom srdci mesta Vráble. Bytový dom tiež disponuje výťahom a ak si potrpíte na pekné výhľady, tak v byte máte k dispozícii aj veľkorysú lódžiu.

Chcete sa osamostatniť?

Viem, ako sa asi cítite. Aktuálna situácia vo Vrábeľskom realitnom trhu spojeného s ponukou trojizbových bytov, je ako hľadať v lese jednorožca. Ak by ste ho aj spatrili, tak rýchlo zmizne a nikto vám neuverí, že ste ho videli. Možno to bude príbeh aj tohto bytu. 

Podľa môjho názoru je perfektne navrhnutý pre mladý párik, ktorý sa chce vymaniť od svokrovcov (myslím to v tom najlepšom duchu). Aj to najprofesionálnejšie hotelové zaobchádzanie nenahradí pocit svojho vlastného súkromia, pohodlia a osobného priestoru. 

Presne to je hlavnou devízou tohto bytu. Je tak veľký, že pre dvoj- či trojčlennú rodinku poskytne útulné miesto pre spokojné životné obdobie, na ktoré budete s radosťou spomínať. 

Upratovanie som nechcel vyťahovať, ale povedzme si to narovinu. Táto plocha a dispozícia vás ho donúti milovať :).

Pekná čiastočná rekonštrukcia

Z fotiek ste si pravdepodobne všimli, že je bytový dom zrenovovaný. Pekné vstupné schodisko, nové zvončeky či príjemný vzhľad vchodových dverí. Pôsobí to skutočne vkusne a dodalo to nový šmrnc tomuto paneláku. 

Okrem vzhľadu sa tým predĺžila aj jeho životnosť a rozhodne sa zvýšil komfort bývania či v letnom, alebo zimnom období. 

Byt nie len pôsobí, ale je aj skutočne pekný, čistý a upravený. Avšak sú tu veci, na ktoré by ste sa mali pripraviť. Pôvodná elektrina či umakartové bytové jadro vám môžu trošku zdvihnúť obočie. Na druhej strane máte však príležitosť zveľadiť si nové bývanie, dodať mu osobitný vzhľad podľa vašich predstáv. 

Je to pravdepodobne lepšia varianta, ako keby to spravené bolo a nepáčilo sa vám to. Takto to máte vo svojich rukách.

V centre diania

Vráble síce majú všetko na skok, ale prečo to nemať priamo pod nosom? Kaviareň cez cestu. Obchod o pár milikrokov ďalej. Pizza cez cestu. Bankomat cez cestu. Lidl do 3 minút pešo s chrbtom vo vetre. Pekáreň 246 metrov. Síce neviem, kde pracujete, ale pravdepodobne to tiež nebude ďaleko :). 

Hluku z námestia sa obávať nemusíte. Buď tam budete aj vy alebo do desiatej nebude počuť ani komára. Teraz vážne, ak skutočne chcete kľud, tak je to úplne v pohode, ako v každom inom meste. Veď predsa, kto chce absolútny kľud a samotu, tak pravdepodobne nebude teraz čítať tento inzerát. No nie?:)

Pôdorys

Čo vám navrhujem spraviť teraz?

Zavolajte mi na číslo +421 915 555 403 alebo mi napíšte na e-mail porubsky@vernus.sk.

Dohodnite si obhliadku a všetko podstatné si povieme osobne.

Páčia sa vám moje 

prezentácie nehnuteľností?

Verte, že  je to len 33% celkového úspechu. Zvyšných 67 % úspešného predaja nehnuteľnosti nájdete pod týmto textom. 

Celé know-how o predaji nehnuteľností v jednej e-knihe.