Na predaj 3 izbový byt 78 m² s garážou a vlastnou záhradkou v obci Hliník nad Hronom

Útulný 3 izbový byt s celkovou rozlohou 78 m², balkón a lodžiou, vlastnou garážou pre jedno auto a záhradkou. Byt je na prvom poschodí trojposchodového tehlového bytového domu v obci Hliník nad Hronom. 

0
Cena bytu vrátane garáže a záhradky

Pôdorys

Popis

Parametre, ktoré vás oslnia

Priestranný byt s lodžiou, balkónom, garážou do ktorej si môžete pohodlne zaparkovať auto, vlastnou záhradkou, kde si s rodinou môžete opekať s pekným výhľadom na okolitú prírodu. Okrem toho tu nájdete úplné ticho a kľud, čo oceníte, ak radi po práci vypnete. Dokonca, len pár minút cesty autom ste na diaľnici R1 alebo v okresnom meste Žiar nad Hronom.

Zrenovujte si ho podľa seba

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou pred 17 rokmi a dnes je pripravený odovzdať vám svoj plný potenciál, ktorý môžete využiť pri jeho renovácii. Jeho základ tvorí vlastný plynový kotol, čiže si môžete prikúriť ihneď, keď sa budete chcieť zohriať a nebudete ničím limitovaný. 

Lódžia aj balkón plus benefit v kúpeľni, ktorý oceníte

Veľkou výhodou bytu je prekrytá lodžia v kuchyni a balkón s pekným výhľadom na záhradku v priestrannej obývačke. Za zmienku určite stojí aj samostatné WC a kúpeľňa s vaňou a oknom, čo v bytoch nebýva samozrejmosťou. 

Auto v bezpečí

Milovníkov áut určite poteší vlastná garáž, ktorú oceníte v každom ročnom období. Počas zimy sa vyhnete oškrabávaniu okien na aute a studeným štartom a naopak počas letných dní si sadnete do príjemne vyklímovaného auto. Okrem garážového státia máte ďalšie parkovacie státie pred garážou, čiže ani s dvomi autami nebudete mať žiadny problém. 

Byt s výhodami rodinného domu

V zadnej časti bytového domu sú záhradky, ktoré môžete s rodinkou využiť na opekačky alebo grilovanie s priateľmi. Je tu krásne prostredie, čiže si ho budete môcť užiť do sýtosti. Okrem garáže a záhradky k bytu patrí vlastná tehlová pivnica, kde si môžete do regála napríklad uskladniť krabice, náradie, vianočné ozdoby a pod. 

Stále vo výbornej kondícii

Samotný tehlový bytový dom prešiel napríklad rekonštrukciou strechy, hromozvodu a aj izoláciou základov. 

Výborná poloha

V obci Hliník nad Hronom nájdete všetko, čo budete potrebovať. Sú tu potraviny. Pre deti je tu škola do 9. ročníka. Pre predškolákov škôlka. Pre lepšie spoznanie ľudí v obci určite poslúžia aj kultúrne zábavy alebo dedinský futbal, kde môžete prísť podporiť miestny futbalový tím. 

Páči sa vám tento byt?

Volám sa Tomáš Porubský a rád vám odpoviem na vaše otázky. Zavolajte mi na číslo +421 915 555 403 alebo kliknite na môj e-mail porubsky@vernus.sk a môžete mi rovno napísať, čo vás zaujíma. 

Obhliadku si môžete dohodnúť aj tu. Vyplňte tento jednoduchý formulár

Zhrnutie

  • 3 izbový byt
  • Úžitková plocha 78 m²
  • Garáž pre jedno auto
  • Parkovacie státie pred garážou
  • Záhradka
  • 1. poschodie z troch
  • Tehlový bytový dom
  • Tehlová pivnica
  • Obec Hliník nad Hronom

Chcete pomôcť s predajom vašej nehnuteľnosti?

Chcete predať vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a za tú najvyššiu možnú cenu? Môžem vám s tým pomôcť a to úplne ZDARMA.