Dajte novú identitu vášmu novému bývaniu na

tomto úžasnom mieste

 

Jelenecká | Nitra - Zobor

Predaný

August 2022

Na predaj 2-izbový byt o rozlohe 62 m² s veľkým balkónom na 1. poschodí štvorposchodového, tehlového bytového domu na Jeleneckej ulici v Nitre. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, čo vám dáva priestor na vytvorenie jeho novej identity podľa vašich tvorčích schopností.

Keď poloha rozhoduje

Bývanie v meste má kľúčovú výhodu v prepojenosti s jeho občianskou vybavenosťou. No, a bývať priamo pod Zoborom so sebou prináša niekoľko výhod. 

Ak ste vášnivý bežec či radi trávite čas na bicykli, tak pár metrov od bytu je priamy vstup do prírody, kde si môžete dať poriadne do tela.

Dostupnosť centra mesta je iba 5 minút cesty autom. Autobusová zastávka je “50 krokov” od bytu (linka č. 26 a 27). Potraviny KRAJ sú hneď za rohom. Rýchle napojenie na hlavné dopravné ťahy je fantastické, a napokon, výhľad na hrad či mesto pohladí dušu každého, kto má mesto Nitra skutočne rád. 

Pokiaľ hľadáte pre svoje budúce bývanie polohu, ktorá vám spríjemní život a dvojizbový byt, ktorý vám dožičí nadštandardný priestor, tak si myslím, že nasledujúce 2 minúty ďalšieho čítania nebudú pre vás stratou času.

Čo o byte musíte vedieť

Bytový dom bol postavený v roku 2006 z tehly, a taktiež je zateplený, čo dopomáha v byte udržiavať veľkorysú klímu cez zimu aj leto. 

Štyri poschodia a dva byty na jednom podlaží sú výbornou správou pre tých, ktorí ocenia súkromie a väčší pokoj. V bytovom dome sa nenachádza výťah, ale to pre vás nie je žiadnou zlou správou, keďže sa byt nachádza na 1. poschodí. 

Čo ma na tomto byte milo prekvapilo je rozloha izieb a možnosti pre úložný priestor. Pre dvojčlenný tandem zaľúbencov môže byť táto rozloha určite veľmi zaujímavá.

Nechajte prehovoriť vašu predstavivosť

Vstup do bytu spestruje dlhá a zároveň dostatočne široká predsieň, čo opticky zväčšuje priestor. To znamená, že sa v byte budete cítiť od prvej chvíle sviežo a radostne. Je tu tiež miesto aj na vstavaný šatník a botník, čo vám dožičí úložný priestor, aký rozhodne očakávate. 

Kúpeľňa a samostatná toaleta sa nachádzajú oproti vstupu do bytu. Jedná sa o typické rozloženie a rozlohu, akú poznáte aj z iných bytov. 

Kuchynská časť sa nachádza na východnej strane bytu. S týmto priestorom sa dá pekne pracovať, keďže má dostatočnú rozlohu na to, aby ste si tu vytvorili vlastný "gastronomický vesmír". 

Pred kuchyňou je spálňa, ktorej veľkosť vám dožičí presne to, čo budete potrebovať. Veľkú posteľ, nočné stolíky, vstavanú skriňu a v prípade potreby aj detskú postieľku :). 

Na západnej strane bytu je najväčšia miestnosť, a tou je obývačka. Rozloha 20 m² vám umožní sa s týmto priestorom pekne vyhrať a spraviť si tu tak oázu relaxu. Prípadne aj pracovný kútik, ak by ste to potrebovali. 

Z obývacej izby je východ na balkón, ktorý tiež svojou rozlohou nezaostáva. Myslím si, že na posedenie a trávenie voľného času je ideálnym miestom, kde si môžete príjemne spestriť deň. Možno aj menšou grilovačkou a trochu tak susedom poštekliť chuťové bunky.

Detaily, z ktorých

nespustíte zrak

Pôdorys

Poďte do akcie a neváhajte

Tento byt je predurčený pre mladých ľudí, ktorí hľadajú súkromie a chcú si po práci oddýchnuť a načerpať nové sily v byte, ktorý ich dobije energiou. 

Prvý krok je teda na vás. Poďte do akcie a napíšte mi na e-mail porubsky@vernus.sk alebo mi zavolajte na telefónne číslo +421 915 555 403 a dohodnite si so mnou obhliadku.

Byt vám predstavím ja osobne a budete môcť jeho atmosféru okúsiť aj na vlastnej koži. 

Teším sa na naše spoločné stretnutie!

Páčia sa vám moje 

prezentácie nehnuteľností?

Verte, že  je to len 33% celkového úspechu. Zvyšných 67 % úspešného predaja nehnuteľnosti nájdete pod týmto textom. 

Celé know-how o predaji nehnuteľností v jednej e-knihe.