Na predaj krásny 3 izbový byt, 73 m², balkón, výborná poloha, Nitra - Chrenová

Krásny klimatizovaný 3 izbový byt o celkovej rozlohe 73 m² s balkónom na druhom poschodí sedemposchodového bytového domu na ulici Tr. Andreja Hlinku v mestskej časti Chrenová, ktorá je doslova obklopená skvelou občianskou vybavenosťou.

0
Cena bytu vrátane nábytku na mieru

Pôdorys

Popis

Bývanie v Nitre so všetkým, čo k tomu patrí

Všetko ako na dlani. Presne tak by som definoval tento byt, a aj z toho dôvodu je určený pre toho, kto od bytu v Nitre očakáva parádnu občiansku vybavenosť, vkusnú kompletnú rekonštrukciu, rozumnú dispozíciu, byt rovno už aj s nábytkom na mieru a efektívne využitý priestor, kde bola napríklad kedysi špajza a dnes je z tohoto miesta tzv. „13. komnata“ :).

Okamžite môžete využívať výhody bytu

Byt je po kompletnej rekonštrukcii a jeho súčasťou je aj nábytok, ktorý bol vyhotovený na mieru, aby sa priestor bytu využil na 100 %. Klimatizácia s dvomi vnútornými jednotkami skvele vychladí byt, čiže horúčavy Vás nebudú musieť vôbec trápiť.

Efektívne využitý priestor

Vstup do bytu zdobí pekná chodba s množstvom úložného priestoru. Na chodbe nájdete aj vstup do samostatného WC. Dve detské izby s ideálnymi rozmermi. Veľkú obývačku s nábytkom na mieru, pracovným kútikom a východom na balkón.

Kuchyňa, kde je radosť variť

Kuchynská časť je veľmi rozumne rozdelená a skladá sa z dvoch častí. Z miesta na varenie, ktoré zdobí krásna biela kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, a z jedálenskej časti, kde sa bez problémov zmestí celá rodina.

Objavte "13. komnatu" bytu

Nesmiem zabudnúť ani na šikovnú kúpeľňu s vaňou a na poslednú miestnosť, ktorá kedysi slúžila ako kumbál so špajzou. Dnes je z nej však ďalšia, teda štvrtá izba, v ktorej nájdete pohodlie a dostatok súkromia.

Skvelé prostredie pre deti aj športovcov

Poloha bytu je jeho najsilnejšia stránka. Škôlka a škola sú len pár krokov cez park. Obchody ako na dlani, napríklad Centro Nitra nájdete doslova vedľa bytu. Skvelá reštaurácia Stará Kotolňa je tiež na pár krokov. Detské ihrisko za bytom alebo workoutové ihrisko, kde si môžete dať do tela a udržiavať sa v kondičke.

Výnimočná lokalita

Aj z toho dôvodu je práve mestská časť Chrenová jedna z najvyhľadávanejších lokalít na bytové bývanie v Nitre. A niet sa čomu čudovať.

Páči sa vám tento byt?

Volám sa Tomáš Porubský a rád vám odpoviem na vaše otázky. Zavolajte mi na číslo +421 915 555 403 alebo kliknite na môj e-mail porubsky@vernus.sk a môžete mi rovno napísať, čo vás zaujíma. 

Obhliadku si môžete dohodnúť aj tu. Vyplňte tento jednoduchý formulár

Zhrnutie

  • 3 izbový byt
  • Úžitková plocha 73 m²
  • Kompletná rekonštrukcia bytu
  • Kumbál prerobený na štvrtú izbu
  • 2. poschodie zo siedmich
  • Panelový bytový dom
  • Bedne na prízemí, ako úložný priestor
  • Mestská časť Chrenová
  • Mesto Nitra
  • Mesačné náklady do 150 €

Chcete pomôcť s predajom vašej nehnuteľnosti?

Chcete predať vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a za tú najvyššiu možnú cenu? Môžem vám s tým pomôcť a to úplne ZDARMA.