Predaj 3 izbového bytu 84 m2

Ulica Murániho, Klokočina

PREDANÝ

Rozhodli ste sa pre kúpu väčšieho bytu? Čo by ste povedali na byt s dostatkom úložného priestoru? Na byt, ktorý pôsobí vzdušne a je vždy dostatočne presvetlený denným svetlom? 
 
Všimnite si tento krásny 3 izbový byt o rozlohe 84 m2 s lódžiou, ktorý sa nachádza na 3. poschodí 7 poschodového panelového bytového domu. 
 
Byt pozostáva z priestrannej chodby, kde je šikovne umiestnená roll door skriňa. Z detskej izby, kde sa bez menších problémov pomestia aj dve deti so všetkými hračkami. Z útulnej spálne s ďalšou roll door skriňou. Nachádza sa v ňom tiež veľká obývacia miestnosť, kde sa bez akýchkoľvek problémov vojde celá rodina. Súčasťou bytu je aj kumbál, ktorý pre vás predstavuje ďalší šikovný úložný priestor. V byte sú 6 bodové bezpečnostné vchodové dvere. 
 
Kuchynská časť vás poteší ideálnou veľkosťou a východom na lódžiu, z ktorej máte pekný pohľad na mesto Nitra. Kuchynská linka je vybavená čisto novou umývačkou riadu, el. trúbou, varnou doskou a digestorom. 
 
Kúpeľňa zaujme pekným vzhľadom. Jej súčasťou je vaňa, umývadlo a oddelené WC. Kúpeľňu zdobí kompletne zrekonštruované murované jadro s novými sieťami.  
 
Bytový dom sa nachádza v mestskej časti Klokočina na Murániho ulici. V tejto časti sídliska nájdete dostatok zelene, voľného parkovacieho miesta a pekný výhľad na Nitru. Len pár metrov od bytového domu sa nachádzajú potraviny, autobusové zastávky, detské ihriská aj reštaurácia. 
 
V bytovom dome býva veľmi slušná, čistotná a tichá komunita ľudí. Vlastníci bytov spoločne schválili zateplenie bytového domu, ktoré sa uskutoční v najbližších mesiacoch.
 
Byt je v osobnom vlastníctve. Možnosť financovania hypotekárnym úverom. Majitelia byt predávajú z dôvodu stavby rodinného domu. Kúpu bytu je možné realizovať ihneď.
Dohodnite si obhliadku
CenaRezervovaný
Úžitková plocha84 m2
StavbaPanel
LódžiaÁno
Stav bytuRekonštrukcia v roku 2013
Poschodie3 zo 7
Vlastníctvo Osobné
Tomáš Porubský
Tomáš Porubský
Realitný maklér

+421 915 555 403

Dohodnite si obhliadku

Ako predáte nehnuteľnosť aj so zažmúrenými očami

Napísal som praktického sprievodcu, ktorý vám v piatich krokoch ukáže, ako dosiahnuť svoje: v ziskovom predaji, v čo najkratšom možnom čase. Sprievodcu si teraz môžete stiahnuť   z d a r m a.