Dvojizbový byt v lokalite, ktorá rýchlo prirastie k srdcu. Nájde si aj to vaše?

Nitra, časť Chrenová, Trieda Andreja Hlinku 45

PREDANÝ

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si čaro tohto bytu z našej videoobhliadky

Rozmermi oslnivý dvojizbový byt pred rekonštrukciou o rozlohe 60 m², na 4. poschodí šesťposchodového kompletne zrenovovaného panelového bytového domu. Ulica Trieda Andreja Hlinku 45 je obklopená výbornou vybavenosťou a prostredím, na ktoré si človek rýchlo zvykne. 

Bez auta alebo bicykla. Všetko na pár krokov

Možno to poznáte. Potrebujete rýchlo vybehnúť na poštu alebo si spraviť radosť a kúpiť na seba niečo pekné. Za iných okolností by to obnášalo cestu autom alebo autobusom. Lenže bývať v tomto byte a v tejto lokalite vám dáva oveľa jednoduchšie možnosti. 

V N-centre ste na pešo do 5 minút a to sa nemusíte ani ponáhľať. Ak dostanete chuť na dobrý burger, tak platí to isté. Centrum mesta je toľko, čo by ste kameňom dohodili, čiže posedieť si s kamarátmi na káve alebo chutnom čapovanom pivku nebude žiaden problém. 

Práve poloha bytu a jeho pekné okolie obklopené množstvom voľnočasových aktivít, akou je napríklad aj bežecká dráha, vás nebudú nikdy nudiť. Aj preto môžem pokojne napísať, že práve táto lokalita rýchlo prirastie k srdcu.

Váš nový životný projekt

Byt je momentálne v stave pred rekonštrukciou, čo môže byť príležitosťou práve pre vás. Ak ste doteraz nenašli byt, ktorý by vám vyhovoval, tak tu je môžnosť si vytvoriť vlastný nový projekt, ktorý si ušijete na mieru presne podľa seba.  

Bonusom je, že umakartové bytové jadro už bolo vymenené za murované a rekonštrukciou prebehla celá sanita kúpeľne. Vstupná investícia do bytu sa tým výrazne znižuje, a rovnako tak aj celkový čas ďalšej rekonštrukcie. 

V byte síce nenájdete balkón, ale na druhej strane práve jeho rozloha, 60 m², vám vie poskytnúť dostatočne veľký priestor na život. Viac úložného priestoru, väčší gauč v obývačke alebo viacej možností pri rekonštrukcii. 

Aký potenciál môže mať váš nový domov?

Pripravil som si pre vás niečo špeciálne. Keďže je byt pred rekonštrukciou, tak som si zavolal na pomoc architektky z Leeu Designe, aby sme vám mohli ukázať, ako môže vyzerať tento byt, keď sa kompletne zrekonštruuje.

Detaily, z ktorých nespustíte zrak. Vychutnajte si tento byt z jeho neobyčajných uhlov

Pôdorys bytu v celej svojej kráse

Príďte sa presvedčiť o potenciáli tohto bytu na vlastné oči

Ak máte radi aktívny mestský život, tak s polohou tohto bytu trafíte rozhodne do čierneho. Komfortu, aký môžete týmto bytom získať, sa veľmi ťažko vzdáva. Aj preto sa v tejto lokalite byty predávajú veľmi ojedinele. 

Na druhej strane si šikovnou rekonštrukciou môžete pripraviť behom pár týždňov bývanie, ktoré vám poslúži na dlhé roky života. A to bez toho, aby ste museli robiť kompromisy. Nehovoriac o tom, že hodnota vášho bytu tým výrazne vzrastie. Obzvlášť v tejto lokalite. 

Príďte si tento byt pozrieť osobne. Stojí za to a som si istý, že jeho potenciál oceníte minimálne tak, ako ho vnímam aj ja.

Vyplňte krátky kontaktný formulár pod týmto textom alebo mi rovno zavolajte na číslo 0915 555 403 a dohodnite si obhliadku. Teším sa na naše stretnutie.

S pozdravom

Dohodnite si obhliadku

Vyplňte tento krátky formulár a ozvem sa vám hneď, ako to bude možné (väčšinou do jednej hodiny)