Na predaj 3 izbový byt, 74 m², balkón, výborná poloha, Sereď

Na predaj pekný 3 izbový tehlový byt o rozlohe 74 m² s balkónom na 2. poschodí trojposchodového kompletne zrenovovaného bytového domu bez výťahu vo výbornej polohe mesta Sereď.

0
PREDANÝ

Pôdorys

Popis

Ak chcete bývať v centre mesta, ale zároveň v pokojnej časti, tak Čepeňská ulica je výbornou voľbou. Občianska vybavenosť tu je, jedným slovom, skvelá.

Pri vstupe do bytu je pekná, priestranná chodba, v ktorej je šikovne umiestnená roll-door skriňa. Získate ňou dostatok úložného priestoru, ktorý sa vždy zíde.

V kúpeľni nájdete sprchový kút, miesto pre práčku, a výhodou je oddelené samostatné WC.

Kuchyňa má šikovné rozmery. Ak máte radi rohové kuchynské linky, tak jej priestor určite oceníte.

Obývačka s východom na balkón je ďalšou výhodou dispozície tohto bytu. Okrem toho je priestranná, čiže sa v nej budete cítiť skvelo. A v neposlednom rade vaša hlavná spálňa a detská izba sú ideálna kombinácia pre mladú rodinu s jedným alebo dvomi deťmi.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, čo vám prináša dve možnosti. Je pripravený ihneď k bývaniu alebo si ho môžete kompletne zrenovovať. Napríklad si v ňom upravíte dispozíciu, navrhnete novú kuchynskú linku a dáte mu svoj osobitný štýl.

Bytový dom je vo veľmi peknom prostredí. Je tu zeleň, detské ihrisko, lavičky, obchody, lekári, škola alebo škôlka a to najlepšie, chôdzou ste za 3 minúty v centre mesta.

Páči sa vám tento byt?

Volám sa Tomáš Porubský a rád vám odpoviem na vaše otázky. Zavolajte mi na číslo +421 915 555 403 alebo kliknite na môj e-mail porubsky@vernus.sk a môžete mi rovno napísať, čo vás zaujíma. 

Obhliadku si môžete dohodnúť aj tu. Vyplňte tento jednoduchý formulár

Zhrnutie

  • 3 izbový byt
  • Úžitková plocha 74 m²
  • 2. poschodie z troch bez výťahu
  • Tehlový bytový dom po kompletnej renovácii
  • Čiastočná rekonštrukcia bytu
  • Balkón
  • Pivnica
  • Mesačné náklady do 150 €

Chcete pomôcť s predajom vašej nehnuteľnosti?

Chcete predať vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a za tú najvyššiu možnú cenu? Môžem vám s tým pomôcť a to úplne ZDARMA.