Na predaj 3 izbový byt, 63 m², so záhradkou, Sľažany iba 5 min od Zlatých Moraviec

Šikovný tehlový 3 izbový byt o celkovej rozlohe 63 m² s vlastnou záhradkou, ktorá je ideálna na relax a grilovačky. Byt sa nachádza na 1. poschodí z dvoch, má dve pivnice, samostatné plynové kúrenie a nachádza sa v peknom prostredí obce Sľažany, ktorá je vzdialená iba 5 minút cesty autom od mesta Zlaté Moravce.

0
Rezervovaný

Pôdorys

Popis

Bývanie v tomto byte si zamilujete. Má skvelú dispozíciu a je doslova určený pre dvoj alebo trojčlennú rodinu. Pekné počasie môžete tráviť na záhradke, a ak sa rozhodnete ísť do mesta, tak to máte iba na skok. A ak neradi skladáte a sťahujete nábytok, tak vás určite poteší, že v tomto byte zostáva väčšina nábytku a všetky elektrospotrebiče.

Byt má rozumné a efektívne rozmiestnenie. Nájdete v ňom kumbál, ktorý môžete využiť napríklad na odkladanie topánok, samostatné WC, kúpeľňu s vaňou a oknom, priestrannú obývačku, spálňu s výhľadom na hory, útulnú izbičku, ktorá môže poslúžiť ako pracovňa alebo detská izba a kuchyňu, kde môžete servírovať svoje obľúbené dobroty.

Čiastočná rekonštrukcia bytu vám dáva možnosť si ho prerobiť a prispôsobiť štýlu, ktorý máte najradšej a budete sa v ňom cítiť ako ryba vo vode.

Obec Sľažany má skvelú polohu a občiansku vybavenosť. Hneď oproti bytu sa nachádza základná škola a o pár metrov ďalej aj škôlka. Potraviny sú od bytu tiež na skok. Dokonca si môžete vybrať z dvoch obchodov, ktoré sú vzdialené do 300 metrov.

A to najdôležitejšie, ak napríklad pracujete v Zlatých Moravciach, tak za 5 minút ste v meste alebo diaľnica R1 je vzdialená iba 7 minút cesty autom.

Páči sa vám tento byt?

Volám sa Tomáš Porubský a rád vám odpoviem na vaše otázky. Zavolajte mi na číslo +421 915 555 403 alebo kliknite na môj e-mail porubsky@vernus.sk a môžete mi rovno napísať, čo vás zaujíma. 

Obhliadku si môžete dohodnúť aj tu. Vyplňte tento jednoduchý formulár

Zhrnutie

  • 3 izbový byt
  • Úžitková plocha 63 m²
  • 1. poschodie z dvoch
  • Tehlový bytový dom
  • Čiastočná rekonštrukcia bytu
  • Záhradka
  • Pivnica 2x
  • Mesačné náklady do 150 €

Chcete pomôcť s predajom vašej nehnuteľnosti?

Chcete predať vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a za tú najvyššiu možnú cenu? Môžem vám s tým pomôcť a to úplne ZDARMA.