Jednoizbový byt, ktorému architektka vdýchla druhú izbu navyše. Ako sa jej to podarilo? Veď posúďte sami 🙂

Slovenský Grob

PREDANÝ

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si čaro tohto bytu z našej videoobhliadky

Na predaj príťažlivý jednoizbový byt o rozlohe 39,5 m² s terasou o rozlohe 7,5 m² na 1. poschodí štvorposchodového tehlového bytového domu postaveného v roku 2016. Byt sa nachádza v kompletne vybudovanej obci Slovenský Grob, ktorej poloha je vynikajúca. 

Prečo si to myslím? Čítajte ďalej ….

Keď sú vám dvere otvorené na všetky svetové strany

Možno ani všetky nebudete potrebovať, ale ak by ste chceli cez víkend vybehnúť za zábavou do centra nášho hlavného mesta, tak do 25 minút ste tam. 

Prípadne, ak v ňom máte svoj job, tak vám cesta v bežný pracovný deň zaberie zhruba pól hodiny. 

A to vám otvára skvelé možnosti bývania v pokojnej lokalite obce s prepojením na dostupnosť pracovných príležitostí mesta Bratislava. 

Ešte bližšie by ste mali mesto Pezinok, ktoré je od bytu vzdialené len 8 minút cesty autom. Alebo Senec a jeho Slnečné jazerá vám budú cez leto k dispozícii do 18 minút. 

Čo ma však zaujalo najviac je …

Okolie bytu, ktoré na mňa pôsobí veľmi sympaticky. Lokalita je vybudovaná novostavbami a obklopená zeleňou, čo pôsobí veľmi príjemne. Od prvej chvíle som sa tu cítil ako ryba vo vode. 

Hneď vedľa bytového domu sa stavia reštaurácia, čo znamená, že ak sa vám nebude chcieť variť, tak budete mať o problém menej. 

No, a ak budete niečo potrebovať, tak obec Slovenský Grob vám je schopná naplniť všetky vaše očakávania. Nájdete tu skutočne všetko, čo pre život potrebujete. 

A to najdôležitejšie. Je veľký predpoklad, že tu nájdete pocit šťastia, ktorý tu má aj súčasná majiteľka bytu.

Sympatický a plne vybavený priestor

V jednoizbových bytoch sa vo väčšine prípadov rieši dilema prepojenia dennej a nočnej časti bývania. 

Tu to však riešiť nemusíte. 

Architekta spojila úložný priestor a predelenie dennej časti na samostatnú spálňu, kde sa bez menších problémov zmestí manželská posteľ. 

Pritom denná časť nepôsobí vôbec stiesnene, práve naopak. Rohový gauč vám umožní vytvoriť si bezprostredné pohodlie v obývacej časti, a hneď za ním sa nachádza na mieru vyhotovená kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi a barovým pultom. 

Nábytok spoločne s kuchynskou linkou je ladený do prírodných materiálov a bielej farby, ktorá pôsobí nadčasovo a v móde bude pravdepodobne ešte veľmi dlho. 

Kúpelňa je ladená do dámskych farieb, pričom sa môže pánske publikum pousmiať, ale pokiaľ máte partnerku, tak jej to vyčarí úsmev na tvári a bude to na ňu pôsobiť romanticky.

Ak ste však dáma, tak si myslím, že táto kombinácia bude pre vás ako ušitá na mieru 🙂 

Nuž, a teraz tá terasa. Wau!

Veľká, priestranná a k tomu aj perfektne orientovaná. Môžete tu grilovať a užívať si výhľad na nezastavanú časť lokality, ktorá vo veľkej pravdepodobnosti takou aj zostane.

Detaily, z ktorých nespustíte zrak. Vychutnajte si tento byt z jeho neobyčajných uhlov

Pôdorys bytu

Chceli by ste si tento byt pozrieť aj osobne?

Jednoizbový byt je vo väčšine prípadov správnou voľbou pre mladého človeka alebo zaľúbený pár, ktorý chce svoju prvú veľkú investíciu využiť na vytvorenie svojho nového domova. 

Miesta, kde si bude svoj život nastavovať podľa svojich pravidiel nekontrolovaných rodičmi. 🙂 

Pokiaľ sa nachádzate v podobnej situácii, tak som si istý, že tento byt splní vaše kritéria a môže vám vytvárať príjemné obdobie vášho života na najbližšie roky. 

Ak sa vám tento byt páči, tak mi zavolajte na číslo +421 915 555 403 alebo mi napíšte e-mail na porubsky@vernus.sk, ale ponáhľajte sa. Je pravdepodobné, že o tento byt bude veľký záujem. Teším sa na naše stretnutie pri obhliadke tohto bytu. 

S pozdravom

Dohodnite si obhliadku

Vyplňte tento krátky formulár a ozvem sa vám hneď, ako to bude možné (väčšinou do jednej hodiny)