Romantika na dosah ruky. V tomto byte môžete zažiť najkrajšie chvíle svojho života. Ponorte sa do jeho prezentácie

Vráble, Sídlisko Lúky

PREDANÝ

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si čaro tohto bytu z našej videoobhliadky

Tento dvoj-izbový byt má rozlohu 48 m². Nachádza sa na 7. poschodí s pekným výhľadom na západ slnka. Bytový dom stojí  na Sídlisku Lúky hneď vedľa základnej školy, kde sa aktuálne buduje aj nová cyklotrasa. Poloha bytu je výborná, nakoľko spája všetko podstatné: prácu, centrum mesta, potraviny alebo voľnočasové aktivity.

Dobrá poloha je základ kvalitného bývania

Vráble nepatria medzi veľké mestá, čo považujem za ich veľkú výhodu. Všade je to na “pár krokov”. Dvojnásobne to však platí pri tomto byte. Ak pracujete v priemyselnom parku, tak ste v práci behom troch minút. 

Možno poznáte aj to, keď otvoríte chladničku a chýba tam jediná vec, na ktorú máte práve chuť. Určite to nepoteší nikoho, poznám to aj ja. Riešenie je však doslova za rohom, kde sa nachádza Tesco. Cesta na pešo potrvá maximálne tri minúty. 

Bol by tu aj plán B. Ak si poviete, že máte chuť na dobrú pizzu, tak centrum mesta je iba 400 metrov od bytu, a ako dezert si môžete dopriať výbornú zmrzlinu s kávou. 

No, a ak máte dieťatko, tak školu a škôlku máte hneď cez cestu. 

Vráble poznám a myslím, že táto poloha je jedna z najlepších aj kvôli kompletne vybudovanej infraštruktúre.

Miesto, kde môžete začať písať svoj nový príbeh

Útulnosť je pravdepodobne to najvhodnejšie slovo pre tento byt. Jeho rozloha 48 m² je ideálna pre mladý párik, ale určite sa nájde miesto aj pre malého, tretieho člena 🙂 

Nájdete tu spálňu, kúpeľňu s oddeleným WC, kde už prebehla rekonštrukcia murovaného jadra. Obývacia izba je centrom bytu, kde si môžete vytvoriť svoje pohodlie. A napokon šikovná kuchynka, ktorá čaká na nového gastro špecialistu, aby pripravoval minimálne tak chutné jedlá, ako súčasní majitelia 🙂 

Byt je na vrchnom siedmom poschodí, skadiaľ je pekný výhľad na západ slnka. Veľkú výhodu vidím v súkromí, keďže najvyššie poschodie vám zaručí, že vás nikto nevytopí a ráno neprebudí buchotanie od susedov. 

Pred tromi rokmi prebehol byt renováciou, čiže vám stačí priniesť si veci a môžete okamžite bývať a užívať si svoj nový domov bez zdĺhavého prerábania a zháňania majstrov, ktorí majú väčšinou čas až o niekoľko týždňov.

Detaily, z ktorých nespustíte zrak. Vychutnajte si tento byt z jeho neobyčajných uhlov

Pôdorys bytu

Príďte si tento byt pozrieť, ale ponáhľajte sa

Tento byt je stvorený pre mladých ľudí, ktorí si chcú vytvoriť svoju novú domácnosť. Poloha ponúka veľa možností, ako si život spríjemniť, či je to cestovanie do práce, nákupy alebo víkendové posedenia na terasách so svojimi priateľmi. 

V každom ohľade budete mať svoj domov od seba vzdialený len pár minút. 

Čo hovoríte na tento byt? Páči sa vám? 

Ak hovoríte áno, tak mi zavolajte na číslo 0915 555 403 alebo pošlite e-mail na porubsky@vernus.sk a dohodnite si obhliadku. Verím, že sa do tohto bytu zaľúbite a nebude ľutovať. Do skorého videnia. 

S pozdravom

Dohodnite si obhliadku

Vyplňte tento krátky formulár a ozvem sa vám hneď, ako to bude možné (väčšinou do jednej hodiny)