V tomto byte kvitne láska v každom veku

 

 

M. Benku 9 | Zlaté Moravce

Predané

August 2022

Na predaj útulný a praktický 3-izbový byt o rozlohe 62 m², s lódžiou, na druhom poschodí kompletne zrenovovaného sedemposchodového panelového bytového domu na ulici M. Benku v Zlatých Moravciach. Tento byt má za sebou kompletnú rekonštrukciu, takže jeho potenciál môžete ihneď zúžitkovať.

Dokonalé útočisko

Ak ste mladý pár, ktorý hľadá bývanie na rozkvet svojho partnerského života, tak si myslím, že dokonalejšie miesto na tento veľký krok neexistuje. Ale páni pozor, tiež som padol v tomto byte do chomúta, tak ak to myslíte vážne, tak smelo do toho.:)

Myslím, že svoje si v tomto byte nájde aj cieľavedomý jednotlivec, ktorý chce žiť pokojným životom a zobúdzať sa na štebot vtáčikov s výhľadom na koruny stromov, ktoré vytvárajú príjemnú atmosféru bývania. 

Priestor je presne tak akurát. Upratovaním nezabijete celý deň a správnym využitím úložného priestoru si komfortné bývanie hravo užije aj trojčlenná rodinka.

Čo o byte musíte vedieť

V roku 2021 bol byt zrenovovaný. Výmena pôvodnej elektroinštalácie v celom byte, nové interiérové aj vstupné bezpečnostné dvere, nová plávajúca podlaha a taktiež kvalitné koberce od Brena, ktoré zútulňujú všetky izby v byte.

Na mieru vyrobená nemecká kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi bola navrhnutá tak, aby mala dostatočne veľkú pracovnú dosku a zároveň ponúkla čo najviac úložného miesta. 

Pôvodné umakartové jadro bolo vymenené za murované približne pred 6 rokmi a v bytovom dome boli minulý rok vymenené aj rozvody vody aj plynu. 

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2020 a jeho súčasťou bola aj modernizácia lódžií s novou podlahou aj zábradlím.

Cíťte sa tu ako doma

Pri vstupe do bytu vás privíta veľkorysá chodba, ktorá je centrom celého bytu. Nachádza sa tu úložný systém, ktorý pojme napríklad veľké množstvo topánok aj tej najnáročnejšej slečny. 

Hneď oproti si všimnete dvojo dverí. Jedny vás privedú do kúpeľne s vaňou a tie druhé do samostatnej toalety.

Kuchynská časť je síce užšia, avšak to nebráni tomu, aby ste v nej vykúzlili tie najchutnejšie kulinárske špeciality. Vždy sme so synčekom túžobne očakávali, čo chutné nám manželka pripraví a s úsmevom sme nedočkavo čakali v obývačke. 

Hneď vedľa kuchyne sa nachádza šikovná izba, ktorú mám osobne veľmi rád. Pôsobí útulne a je v nej najlepšia klíma. 

Obývacia časť je tou najväčšou a práve tu sme trávili najviac času. Bez problémov privíta aj 15 ľudí, ak budete organizovať rodinnú oslavu. Jej najväčšou prednosťou je však pohodlie a relax, ktorý tu bez pochýb nájdete aj vy.

Spálňa je dokonalou oddychovou zónou, ktorá môže poslúžiť aj šikovným pracovným kútikom. Zo spálne vedie východ na lódžiu, kde nie len počas leta máte vystarané na príjemné posedenia a užívanie si voľného času. Napríklad aj s chutným drinkom či šálkou kávy.

Kliknutím si zobrazíte polohu bytu na Google Maps

Poloha bytu

Iba 2 minúty pešo sa od bytu nachádza Zlatňanka, kde si môžete nakúpiť potraviny, ale aj drogériu. Poteší vás to hlavne vtedy, ak nazriete do chladničky a potrebujete niečo narýchlo dokúpiť. Osobná skúsenosť.:)

Škôlky, jasličky alebo škola sú od bytu vzdialené 4 minúty kľudnou chôdzou a po ceste sa môžete zastaviť pri Hostianskom potoku a nakŕmiť kačičky. 

Na kávu do mesta to je presne 12 minút pešo od bytu. Predpokladám, že ak budete chcieť vybaviť nákupy, tak vybehnete autom, a to do Tesca alebo Lidla je cca 3 minúty. Bohužiaľ, nestihnete dopočúvať po ceste ani vašu obľúbenú pesničku. Tiež osobná skúsenosť 😊. 

Bývanie v tomto bytovom dome by som nazval absolútne geniálnym. Milí ľudia, súkromie, žiadne konflikty a to najdôležitejšie, je tu chuť budovať a zveľaďovať spoločné bývanie, čo vidieť pri peknom stave tohto bytového domu.

Detaily, z ktorých

nespustíte zrak

Pôdorys

Poďte do akcie a neváhajte

Tento byt je predurčený pre mladých ľudí, ktorí hľadajú súkromie a chcú si po práci oddýchnuť a načerpať nové sily v byte, ktorý ich dobije energiou. 

Prvý krok je teda na vás. Poďte do akcie a napíšte mi na e-mail porubsky@vernus.sk alebo mi zavolajte na telefónne číslo +421 915 555 403 a dohodnite si so mnou obhliadku.

Byt vám predstavím ja osobne a budete môcť jeho atmosféru okúsiť aj na vlastnej koži. 

Teším sa na naše spoločné stretnutie!

Páčia sa vám moje 

prezentácie nehnuteľností?

Verte, že  je to len 33% celkového úspechu. Zvyšných 67 % úspešného predaja nehnuteľnosti nájdete pod týmto textom. 

Celé know-how o predaji nehnuteľností v jednej e-knihe.