Prišiel víkend, sadáte do auta a môžete vyraziť za dobrodružstvom a relaxom do chalúpky, ktorá si získala vaše srdce 🙂

Obec Michal nad Žitavou

PREDANÁ

Predstavujem vám chalúpku postavenú z nepálenej tehly v obci Michal nad Žitavou, neďaleko mesta Vráble. Pozemok je síce užší, ale k tejto chalúpke sa veľmi hodí. Má celkovú rozlohu 1 200 m² a na jeho konci tečie rameno starej Žitavy, kde som sa kedysi ešte za svojich detských čias plťkovával.

Keď sa z bývania stáva relax

Prepáčte, ale pri prezentácii tejto chalúpky nebudem môcť byť objektívny. V obci, kde sa predáva som vyrastal od narodenia a žije tu celá moja rodina. 

Práve z tohto dôvodu mi je srdcu blízka. 

Nejedná sa síce o kompletne zrekonštruovaný typ nehnuteľnosti, ale o to je jej charakter pôsobivejší a zaujímavejší. Cítiť z nej históriu a lásku, ktorou bola roky obklopená. 

Teraz hľadá majiteľa, ktorý sa nebude báť vyhrnúť si rukávy, osvieži jej vzhľad a zabýva si ju presne podľa svojich potrieb. 

Preto, ak si chcete spríjemniť chvíle v peknej dedine a odreagovať sa, napríklad z rušného mesta, tak za prijateľnú investíciu sa môžete stať vlastníkom niečoho, čo vám na najbližšie roky vytvorí nové zážitky a úsmev na tvári. 

Možno aj vašim deťom, keď si naplánujete opekanie pri ohni, naháňanie sa na peknom pozemku alebo posedenie s rodinou a kamarátmi pri dúšku vínka spojeným s pozeraním sa na žiariace hviezdy a oheň sálajúci z pahreby. 

Ak túžite po niečom podobnom, tak ste rozhodne na tom správnom mieste 🙂

Čo by ste o chalupe mali vedieť

Chalupa je postavená z nepálenej tehly a hrubých múrov, čo vytvára perfektnú klímu cez leto, kedy nepotrebuje žiadnu klimatizáciu a naopak cez zimu, kedy je v nej príjemne teplo. 

K dispozícii je elektrina, obecná voda, žumpa (možnosť napojenia obecnej kanalizácia, ktorá je hneď pred pozemkom), a ak by ste cez zimu chceli využívať plynové kúrenie, tak plyn je k dispozícii hneď na začiatku pozemku. Stačí ho len napojiť do chalupy. 

Celkový stav chalupy si vyžaduje postupné investície, ako každá vec, ktorá má svojmu majiteľovi zodpovedne slúžiť. Vám to však otvára veľa možností, ako si môžete chalupu prispôsobiť vášmu štýlu. 

Ak radi zariaďujete a tvoríte, tak toto miesto môže byť vašim novým projektom, ako obohatiť svoju dušu. 

Pozemok je “slížového” charakteru, ale určite sa tým nedajte odradiť. Práve tomuto typu nehnuteľnosti sa veľmi hodí a na jeho konci je veľký bonus, ktorý si zamilujete. 

Za pozemkom tečie staré rameno Žitavy, ktoré má veľkú pridanú hodnotu pre túto nehnuteľnosť. Dodáva jej príjemnú atmosféru a môžete ho využiť na kopec zážitkov pre vaše deti. 

Okrem toho, pozemok môžete využiť aj na pestovanie vlastnej úrody. Čiže BIO ovocie či zeleninu si vypestujete sami. Len si to predstavte, ako si na raňajky môžete odtrhnúť vlastnú papriku či rajčinu a pochutiť si na vlastnej šikovnosti. 🙂

Detaily, z ktorých nespustíte zrak. Vychutnajte si túto chalupu z jej neobyčajných uhlov

Pôdorys chalupy

Príďte sa na chalupu pozrieť, ale ponáhľajte sa

Ak patríte medzi ľudí, ktorí hľadajú víkendové alebo sezónne bývanie, tak táto chalupa môže byť pre vás správnou voľbou. A to hneď z niekoľkých dôvodov. 

Ak bývate v meste, ktoré nechcete opustiť, ale hľdáte alternatívu v podobe chalupy, tak svoj život môžete obohatiť novým rozmerom. 

Nájdete tu kľud, ticho a pokoj. Môžete svojej rodine splniť želania, ktoré v meste nenájdu, a ktoré vie ponúknuť len dedina. 

Alebo, ak by prišlo ďalšie sprísnenie opatrení v podobe zákazu vychádzania, tak tento čas môžete tráviť na mieste, kde to bude príjemné trávenie týchto náročnejších chvíľ. 

Páči sa vám myšlienka o kúpe vlastného víkendového bývania? Ak hovoríte áno, tak mi zavolajte na číslo 0915 555 403 alebo mi napíšte e-mail na porubsky@vernus.sk a dohodnite si obhliadku. Som si istý, že nebudete ľutovať.

S pozdravom

Dohodnite si obhliadku

Vyplňte tento krátky formulár a ozvem sa vám hneď, ako to bude možné (väčšinou do jednej hodiny)