Na predaj 4 izbový rodinný dom, 110 m², záhradka, Malženice 5 min od Trnavy

Na predaj 4 izbová novostavba rodinného domu v radovej výstavbe s rozlohou 110 m², s dvomi podlažiami, terasou, šikovnou záhradkou o rozlohe 60 m² v obci Malženice, ktorá je vzdialená od mesta Trnava iba 5 minút cesty autom. 

0
PREDANÝ

Pôdorys

Popis

Stvorený pre mladú rodinu

Čistý dizajn domu, priestor a skvelá poloha sú vynikajúce benefity pre mladú rodinu, ktorá hľadá pekné a komfortné bývanie blízko Trnavy.

Priestor pre chutné jedlá

Denná časť domu je riešená jednoducho a hlavne prakticky. V prednej časti je krásna kuchynská linka značky Sýkora so vstavanými spotrebičmi, ktorú ocenia hlavne dámy. V strednej časti je štýlový jedálenský stôl, kde si môže celá rodina z chuti užiť vaše kulinárske špeciality.

Relax s dobrým filmom alebo knihou

Napokon tu máme obývačku s veľkým gaučom a kreslom, ktorá pravdepodobne poteší hlavne pánov. Kamenné obloženie obývačke dodáva ten správny „šmrnc“. Pri poháriku vínka s vašimi priateľmi sa tu budete bezpochyby cítiť perfektne.

Grilovačky v plnom prúde

Krytá terasa je ako stvorená na grilovanie. Objavíte tu aj malú záhradku, ktorej pekný vzhľad podčiarkujú okrasné kríky a stromčeky. Vzhľadom na menšiu rozlohu tejto záhrady nebudete mať problém ani s jej udržiavaním, ak ste časovo vyťaženejší. Aj vďaka vyššiemu oploteniu tu budete mať dostatok súkromia.

Všetko na svojom mieste

Výhodou domu je aj odkladací priestor. Na chodbe pri vstupe do domu je miestnosť, kde si môžete uskladniť topánky a zimné bundy, a kumbál pod schodiskom, ktorý slúži aj ako technická miestnosť.

Svoje útočisko si nájdu všetci

Na poschodí sú dve detské izby, spálňa so šatníkom, kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom. Na chodbe je šikovne umiestnená roll door skriňa. Úložného miesta tu nájdete skutočne dostatok.

Šetrný partner na život

Dom vykuruje plynový kotol so zásobníkom. V spodnej časti sa o teplo postará podlahové kúrenie a na poschodí radiátory. Dom bol postavený v roku 2015 z Ytong-u, ktorý je známy svojou energetickou efektívnosťou. Tú pocítite hlavne na mesačných nákladoch, ktoré sú celkovo 130 €. Je v nich zahrnuté úplne všetko, dokonca aj internet a televízia.

Zaparkujte s prehľadom

S parkovaním to budete mať tiež jednoduché. Pred domom zaparkujete dve autá a sú vyčlenené aj ďalšie parkovacie miesta pre hostí.

Obec so skvelou polohou

Výhodou obce Malženice je jej skvelá poloha. Obec sa nachádza iba 5 minút od mesta Trnava a 10 minút od diaľnice R1, či D1. Ak máte doma škôlkara či školáka, tak pár minút od domu je základná aj materská škola. No a posledný veľmi dôležitý benefit sú skvelí a mladí susedia.

Páči sa vám tento rodinný dom?

Volám sa Tomáš Porubský a rád vám odpoviem na vaše otázky. Zavolajte mi na číslo +421 915 555 403 alebo kliknite na môj e-mail porubsky@vernus.sk a môžete mi rovno napísať, čo vás zaujíma. 

Obhliadku si môžete dohodnúť aj tu. Vyplňte tento jednoduchý formulár

Zhrnutie

 • 4 izbový dom
 • Úžitková plocha 110 m²
 • Postavený v roku 2015
 • Materiál Ytong
 • Záhrada 60 m²
 • Celková plocha pozemku 162 m²
 • Podlahové plynové kúrenie a radiátory
 • Kanalizácia
 • Technická miestnosť s úložným priestorom
 • Sklad
 • 2x samostatné WC
 • Mesačné náklady do 130 €

Chcete pomôcť s predajom vašej nehnuteľnosti?

Chcete predať vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a za tú najvyššiu možnú cenu? Môžem vám s tým pomôcť a to úplne ZDARMA.