Domov je miesto, kde sa človek cíti dobre a bezpečne. Tento dom má skutočne kvalitný základ na vytvorenie práve takéhoto miesta. Možno aj práve pre vás 🙂

Galanta, mestská časť Nebojsa

PREDANÉ

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si čaro tohto domu z našej videoobhliadky

Na predaj 4-izbový bungalov postavený v roku 2012 o rozlohe 150 m² s predprípravou podkrovia na ďalšiu obytnú plochu. Pozemok má rozlohu necelých 8 árov, na ktorom nájdete záhradný domček, a tiež krytú terasu o rozlohe 20 m². Domu nechýbajú aj technológie, akými sú napríklad centrálny vysávač či solárny ohrev vody. 

Tento dom má rozhodne čo ponúknuť pre príjemný rodinný život. Čo ma na ňom zaujalo najviac?

Rodina na prvom mieste

Rodinný dom vo mne vždy evokoval príjemnú rodinnú harmóniu. Presne tú cítim aj v tomto sympatickom bungalove. 

Jeho úžitková plocha o rozlohe 150 m² dáva skutočne veľkorysý priestor pre štvor či päťčlennú rodinu. 

Centrom domu je obývacia izba prepojená s veľmi pekne navrhnutou kuchynskou linkou do vidieckeho štýlu. Mňa skutočne oslovila a som si istý, že väčšine z vás vyčarí úsmev na tvári.

Práve toto miesto spája doslova celú rodinu a poskytuje príjemný priestor, kde si nájdu všetci svoje pohodlné miesto. Či je to varenie, stolovanie, alebo relax pred televíziou pri obľúbenom seriáli či športovom predstavení. 

Tu si skutočne príde každý na to svoje. 

Tri spálne sú navrhnuté v rožných priestoroch domu, čiže sú od seba vzdialené presne tak, aby mal každý svoje súkromie. Jedna spálňa má aj svoju vlastnú kúpeľňu, čo môže byť výhoda pre tých, ktorí mávajú dlhodobejšie návštevy, napríklad rodičov. 

Hlavná kúpelňa domu na priestore rozhodne nešetrí. Nájdete v nej rohovú vaňu, a tiež aj sprchovací kút. Dámam teda nebude chýbať relaxačný teplý kúpeľ a pánom rýchla osviežujúca sprcha.

Vedľa kúpeľne je rozumne umiestnená práčovňa prepojená s technickou miestnosťou.

Vstupná chodba vás privíta jasnou bielou farbou a veľkorysejším priestorom. Ak sa budete chystať na rodinný výlet, tak pri obúvaní to určite oceníte. 

Čo ma v dispozícii domu veľmi milo prekvapilo je hala za vstupnou chodbou. V jej strede vyniká krb a je takzvanou križovatkou celého domu. Toto sú presne tie detaily, ktoré robia z domu domovom.

Z praktických vecí poteší určite centrálny vysávač, ktorý vám pohodlne umožní udržiavať v dome poriadok a to za priaznivých tichých podmienok. To sa bude určite páčiť vašim deťom 🙂 

Solárny ohrev na vodu zasa šetrí energiu. Ak ste ECO nadšenec, tak to pre vás môže byť príjemným parametrom.  

Rodinný dom bol postavený v roku 2012 a na jeho stavbe si dal pôvodný majiteľ veľmi záležať. Robil ho pre seba a na ničom rozhodne nešetril. 

Pevná základová doska, obvodové múry sú z pórobetónu o hrúbke 40 cm a strechu chráni kvalitná škridla. Dom je napojený na mestskú vodu, plyn, odpad je riešený čističkou odpadových vôd a na pozemku sa nachádza aj studňa, čo oceníte napríklad pri polievaní. 

Pravdepodobne ste si všimli, že dom ešte nemá svoju farbu omietky. To vidím, ako veľké plus aj z toho dôvodu, že mu môžete dodať charakter, aký bude najvhodnejší práve pre vás. Niečo, čo vás vystihuje a čo sa vám páči. 

A ak by vám náhodou bol do budúcna dom malý, tak podkrovné bývanie je momentálne v jeho predpríprave. Rozlohou podkrovia si myslím, že budete veľmi milo prekvapení, ale tú vám ukážem osobne 🙂

Voľný čas a relax

Pozemok je to, čo robí rodinný dom tým pravým orechovým.

Ak je vám päť či šesť árov málo, ako sa vo väčšine prípadov dnes “nosí”, tak práve tento domček má pozemok o veľkosti necelých 8 árov. Čo si myslím, že môže byť tak presne akurát. 

Pokiaľ si radi posedíte na terase a cez leto vytiahnete gril na svoje nové špeciality, tak vám bude plne k dispozícii krytá terasa o rozlohe 20 m².

Možno sa radi venujete kvetom, kríkom, stromčekom či okrasným skalkám. Ak máte radi záhradkárčenie, tak vás uisťujem, že tu nájdete na to nie jedno vhodné miesto. Smelo do toho 🙂 

Máte menšie detičky? O zábavu sa im postaráte doslova za 17 sekúnd. Hneď oproti domu sa nachádza detské ihrisko. Ak by ste náhodou doma varili, tak ich budete vidieť priamo z okna. 

Pánov pravdepodobne poteší záhradný domček, kde môžete skladovať svoje náradie a techniku všetkého druhu. 

Jednoducho povedané, každý si tu vo veľkej pravdepodobnosti nájde to svoje.

Nebojte(sa)

Názov miestnej časti Galanta je pre mňa skutočne fascinujúci. Dá sa s ním v dobrom pracovať a vyčariť úsmev na tvári vašich kamarátov či kuriérov. 

Nie je to samozrejme najdôležitejší argument na kúpu domu, ale má niečo do seba. 

Centrum mesta Galanty pritom budete mať od svojho domu len 5 minút cesty autom alebo vjazd na diaľnicu R1 len 8 minút. 

Infraštruktúra je veľmi priaznivá pre viacero smerov. Napríklad mesto Sereď je vzdialené tiež len 8 minút alebo Trnava 15 minút. 

Som si istý, že polohu domu oceníte práve vďaka jej flexibilite.

Detaily, z ktorých nespustíte zrak. Vychutnajte si tento dom z jeho neobyčajných uhlov

Pôdorys domu

Je to vo vašich rukách

Ak ste sa dočítali až sem, tak vás vo veľkej pravdepodobnosti tento dom zaujal. Prečo to teda naťahovať. Stačí spraviť už len jedinú vec. 

Kontaktujte ma a dohodnite si obhliadku, kde vám rád ukážem tento dom a budete môcť sami usúdiť, či stojí za to. 

Ja som rozhodne presvedčený o jeho potenciály. 

Zavolajte mi na číslo 0915 555 403 alebo mi napíšte na e-mail porubsky@vernus.sk 

Teším sa na naše stretnutie. 

S pozdravom

Dohodnite si obhliadku

Vyplňte tento krátky formulár a ozvem sa vám hneď, ako to bude možné (väčšinou do jednej hodiny)