Na predaj krásny rodinný dom s veľkým pozemkom, Nitrianska Blatnica

Kompletne zrenovovaný 3-izbový rodinný dom o rozlohe 140 m² s garážou, solárnymi panelmi a s veľkým pozemkom o rozlohe 3.000 m² v úžasnom prostredí. Rodinný dom sa nachádza v obci Nitrianska Blatnica, ktorá je vzdialená od mesta Piešťany 15 minút cesty autom. 

0
REZERVOVANÝ

Pôdorys

1. Podlažie

2. Podlažie

Popis

Tu sa vám bude variť o sto šesť

Na mieru vyrobená kuchynská linka do tvaru písmena „U“ si vás získa svojou praktickosťou a precíznou kvalitou. Vstavané spotrebiče značky BOSH a veľa úložného priestoru oceníte pri príprave rôznych kulinárskych špecialít.

Vychutnajte si každú voľnú chvíľu

V obývacej časti nechýba krb, ktorý dodáva tejto miestnosti unikátny charakter. Jedálenskú časť si pravdepodobne zamilujete vďaka krásnemu výhľadu na pozemok cez veľké francúzske okno.

Zo spálne hneď do vane alebo naopak? 🙂

Na druhom podlaží nájdete nočnú časť v podobe veľkej spálne s rool-door skriňou, cez ktorú sa dostanete do obrovskej kúpeľne s vaňou.

Izba pre malého virtuóza

Hneď vedľa sa nachádza ďalšia veľká miestnosť. Môže to byť napríklad detská izba, z ktorej, ak to bude potrebné, môžete spraviť plnohodnotné dve miestnosti.

Ako z rozprávky

Architektúra domu pôsobí v exteriérovej časti doslova rozprávkovo. Zachovanie kameňa a pekných ornamentov dodávajú tomuto domu špecifický charakter, ktorý nikde inde nenájdete.

Keď pozemok, tak poriadny

Pozemok o rozlohe 30 árov je to, čo mne osobne vyrazilo dych. Jeho veľkosť a atmosféra, ktorú na ňom pocítite sa nedá opísať slovami. Musíte sa prísť pozrieť. 🙂 Garantujem vám, že sa budete cítiť skvelo.

Zaparkujte vášho miláčika do garáže

Na pozemku sa nachádza aj garáž pre jedno auto s elektrickou bránou. Hneď za garážou je šikovná kôlnička na uskladnenie dreva.

Solárne panely šetria vaše peniaze

Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, ako je elektrina, mestská voda, plyn a septik. Má aj niečo špeciálne vďaka čomu ušetríte kopu peňazí na mesačných nákladoch.

Touto „vychytávkou“ je šesť solárnych panelov umiestnených na streche rodinného domu.  Starajú sa o ohrev vody a kúrenia. Aj vďaka tomu sú v dome celkové mesačné náklady do 80 €.

Krásna obec

Obec Nitrianska Blatnica sa nachádza v okrese Topoľčany. V tejto veľmi sympatickej dedine nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Materskú školu, základnú školu, Národnú pamiatku Anglického parku, poštu, bankomat, autobusovú dopravu, pohostinstvo, potraviny a rôzne podniky so špeciálnym zameraním.

Kúpele iba 15 minút od domu

Veľkou výhodou je poloha obce. Obľúbené kúpeľné mesto Piešťany je vzdialené iba 15 minút cesty autom. Do okresného mesta Topoľčany prídete autom do 20 minút.

Príďte si pozrieť tento rozprávkový rodinný dom s výnimočným pozemkom a krásnou rekonštrukciou. Som si istý, že sa vám bude páčiť rovnako, ako mne.

Zavolajte mi, alebo ak radšej komunikujete textovou formou, tak mi pošlite SMS, e-mail. Behom pár minút sa vám ozvem.

Zhrnutie

  • 3 izbový rodinný dom postavený s kvádra a tehly
  • Úžitková plocha domu 140 m²
  • Dvojpodlažný
  • Balkón
  • Garáž na pozemku
  • Šopa a technická miestnosť
  • Pozemok o rozlohe 3.000 m²
  • 6 solárnych panelov na ohrev vody a kúrenia
  • Siete: Mestská voda, elektrina, plyn, studňa a septik
  • Mesačné náklady do 80 €

Kliknite a píšte mi na Messenger