Miesto, kde ucítite nefalšované teplo domova

Pohranice | Nitriansky okres

Predané

Jún 2022

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si čaro

tohto domu z našej

videoobhliadky

Rodinný dom prešiel kompletnou renováciou v roku 2013. Pozostáva zo štyroch izieb, kuchynského kúta s ostrovčekom, kúpeľňou s rohovou vaňou, samostatnou toaletou, práčovňou, špajzou, krytou terasou a pekným pozemkom o rozlohe 1.100 m². Úžitková plocha domu je 115 m² a nachádza sa v obci Pohranice, len 9 minút od mesta Nitra. 

Čím je tento dom vskutku výnimočný?

Keď prvý dojem neomrzí

Možno to poznáte. Prídete k niekomu domov a od prvého momentu sa tam cítite ako doma. Milá atmosféra, uvoľnená nálada, úsmev na perách a dobrý pocit v srdci. 

Presne tak som sa citíl, keď som prišiel do tohto domu po prvýkrát. 

A v tom spočíva výnimočnosť tohto rodinného domu. Na jednej strane je tu krásny interiér, ktorý je navrhnutý priam ideálne pre štvorčlennú rodinu. Na strane druhej, okúzľujúci pozemok, ktorý je priam v dokonalej rovine a je radosť sa pozerať na jeho trávnik. 

Aj z toho dôvodu som usúdil, že tento dom je stvorený pre ľudí, ktorí chcú pre svoju rodinu zabezpečiť pocit bezpečia, lásky a spokojnosti. Lebo presne to z neho vyžaruje.

Nitra doslova za rohom

Ak je pre vás dôležité prepojenie s Nitrou, tak obec Pohranice má vynikajúcu strategickú polohu. Autom je to presne k Obchodnému centru MAX len 9 minút. 

Pritom samotná obec pôsobí veľmi príjemne a človek tu môže nájsť pokoj. Inak povedané, spomalenie v tejto uponáhľanej dobe, ktorú väčšinou najčastejšie cítiť v mestskom štýle života. 

Okrem toho je len na pár krokov od domu vzdialený Mlyn u Anastázie, čo si dovolím tvrdiť, že je jedna z najlepších reštaurácií na Slovensku. Ich gastronómia, pohostinnosť a prístup je doslova ukážkový. Na spríjemnenie sobotného večera pre celú rodinu priam ideálne miesto. 

Zoznámte sa bližšie s domom

Rodinný dom bol kompletne zrenovovaný v roku 2013. Rekonštrukcia staršieho domu pozostávala z novej základovej dosky a novo pristavených múrov, čo zväčšilo jeho celkovú rozlohu. Taktiež sa vymenili kompletne nové rozvody vody, plynu, kanalizácie a elektriny. 

Vykurovanie domu je podlahové a zdrojom tepla je plyn. Taktiež je dom napojený na obecný vodovod a odpad na kanalizáciu. 

Poslednú vec, ktorú si môžete navrhnúť podľa seba je farba fasády domu. Tú si môžete prispôsobiť presne podľa svojho vkusu a dodať svojmu novému bývaniu vlastný, nezameniteľný charakter. 

Detaily, z ktorých

nespustíte zrak

Pôdorys

Nečakajte a poďte do akcie

Predaju domov sa venujem už od roku 2014 a môžem úprimne prehlásiť, že práve takýchto ponúk býva skutočne ako šafranu. Viem, že takéto vyhlásenie z mojej strany môže zaváňať stretom záujmov. Avšak jeho pravdivosť môžete kedykoľvek posúdiť tým, že sa na tento dom prídete pozrieť osobne. 

Verím, že mi dáte za pravdu. 

V tejto chvíli netreba nič viac, len mi napíšte e-mail na porubsky@vernus.sk alebo mi rovno zavolajte na číslo +421 915 555 403 a dohodnite si obhliadku. 

Všetko ostatné bude už len vo vašich rukách.

Páčia sa vám moje 

prezentácie nehnuteľností?

Verte, že  je to len 33% celkového úspechu. Zvyšných 67 % úspešného predaja nehnuteľnosti nájdete pod týmto textom. 

Celé know-how o predaji nehnuteľností v jednej e-knihe.