Na predaj 4 izbový rodinný dom 106 m², pozemok o rozlohe 782 m² s garážou

Rodinný dom vo formáte holostavby v sebe ukrýva 4 izby, úžitkovú plochu v celkovej rozlohe 106 m², terasu o rozlohe 11 m², garáž pre jedno auto a toto všetko je na pozemku o celkovej rozlohe 782 m²

0
Cena domu (holostavba)

Odovzdanie domu: August 2021

Vizualizácia na mieru

Každý jeden záber je presne navrhnutý tak, aby vám čo najlepšie ukázal potenciál domu stvoreného pre bezpečný a plnohodnotný rodinný život.

Pozrite sa na rodinný dom z vtáčej perspektívy

Pre lepšiu predstavivosť sme vám ho názorne zariadili, ale nezabudli sme ani na staré dobré rozmery.

Skvelé miesto pre váš nový domov

Možno sa práve chcete osamostatniť alebo opustiť byt a dopriať svojej rodine väčší komfort. Deti sa môžu hrať na vlastnom pieskovisku na dvore. Dopriať si viac súkromia a vytvoriť dokonalé zázemie pre seba a svoju rodinu. A presne to, ste práve našli. 

Priestor využitý na 100 %

V rodinnom dome nájdete 3 spálne, obývačku prepojenú s kuchynským kútom a východom na terasu. Technickú miestnosť, ktorá vám poslúži aj ako práčovňa a z ktorej sa dostanete do garáže pre jedno auto. To oceníte hlavne v zimnom období, keď nebudete musieť vychádzať do rannej zimy aj s vašimi deťmi. 

Rozumne riešená dispozícia

Kúpelňa je navrhnutá tak, aby potešila obľúbencov vane alebo sprchového kúta. Nájdete tu obe možnosti. Pri predsieni je samostatné hosťovské WC a pri kúpeľni druhé WC. Dispozícia je premyslená tak, aby praktickosť každodenného bývania bola na tej najvyššej úrovni. 

Kvalitné materiály

Rodinný dom je postavený na pevných betónových základoch. Obvodové múry aj priečky sú postavené z PORFIXU. Vďaka jeho teplo-izolačným vlastnostiam môžete počítať s úsporou energií okamžite po nasťahovaní.

Úložný priestor

Sedlová strecha s betónovou škridlou KM Beta dodáva domu elegantný vzhľad a taktiež úložný priestor. Vianočné ozdoby alebo sezónne oblečenie budete mať možnosť vždy uskladniť pohodlne a prakticky. 

Estetické a praktické vykurovanie

V dome určite oceníte výhody podlahového vykurovania, ktoré vám ušetrí priestor, je estetické a vďaka veľkej vykurovacej ploche sa postará o dostatok tepla pre vašu rodinu. A taktiež predpríprava na krb a komín vám dáva ďalšiu alternatívu, ako si spríjemniť bývanie v tomto dome. 

Štvrť pre nový komfort bývania

Pozemok sa nachádza v novov vybudovanej štvrti. Nová asfaltová cesta, osvetlenie a vzhľad celej „štvrti“ dodávajú bývaniu nadčasový rozmer. Rodinný dom je tiež napojený na všetky inžinierske siete: obecná voda, elektrina, plyn aj kanalizácia. 

Skvelá poloha obce

A to najdôležitejšie. Skvelá poloha obce Veľké Kostoľany dáva tomuto domu veľký potenciál. Iba 15 min cesty autom je vzdialené okresné mesto Piešťany. Krajské mesto Trnava je 20 min cesty autom. A ďalšie okresné mesto Hlohovec iba 15 min cesty autom. Samotná občianska vybavenosť obce vám od škôlky, školy alebo potravín poskytne všetko, čo budete potrebovať. 

Holostavba, čo to pre vás znamená?

Odovzdanie domu: August 2021

Rodinný dom vám bude odovzdaný skolaudovaný, čo vám ušetrí mesiace času, pretože vy nemusíte vybavovať žiadne povolenia, práce, doťahovanie termínov, získate jednoduchšie vybavenie hypotekárneho úveru a v neposlednom rade sa uchránite pred veľkým množstvom stresu. 

Čo všetko zahŕňa holostavba? 

 • Dokončená vonkajšia fasáda
 • Dokončené vnútorné stropy
 • Dokončená omietka aj s maľovkou v bielej farbe
 • Dokončené a okamžite funkčné kúrenie
 • Dokončená elektrina so všetkými vypínačmi a zásuvkami 
 • Dokončená a zapojená voda v celom dome

Teraz prichádzate na rad vy. Predstavte si vašu novú kuchyňu. Ako oddychujete v obývačke. Ako si zariadite kúpeľňu. Ako bude vyzerať vaša spálňa s detskými izbami. A v tejto chvíli si predstavte, ako prichádzate do vášho nového domova.

Toto všetko je už len vo vašich rukách. 

Chcete vedieť, z akých materiálov je dom postavený? Kliknite na toto tlačítko a zobrazí sa vám podrobný rozpis

Páči sa vám tento rodinný dom?

Volám sa Tomáš Porubský a rád Vám odpoviem na Vaše otázky. Zavolajte mi na číslo +421 915 555 403 alebo kliknite na môj e-mail porubsky@vernus.sk a môžete mi rovno napísať, čo vás zaujíma. 

Obhliadku si môžete dohodnúť aj tu. Vyplňte tento jednoduchý formulár

Zhrnutie

 • Úžitková plocha domu: 106 m²
 • Počet izieb: 4
 • Počet WC: 2
 • Terasa: 11 m²
 • Garáž pre jedno auto
 • Materiál stavby domu: Porfix
 • Veľkosť pozemku: 782 m²
 • Plynové kúrenie
 • Mestská voda
 • Kanalizácia
 • Odovzdanie domu vo forme: Holodom
 • Dom bude pripravený k odovzdaniu: August 2021

Chcete pomôcť s predajom vašej nehnuteľnosti?

Chcete predať vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a za tú najvyššiu možnú cenu? Môžem vám s tým pomôcť a to úplne ZDARMA.