Bungalov, ktorý si získa vašu priazeň. Ak hľadáte nový domov, tak teraz zbystrite!

Lužianky | Nitriansky okres

Predaj skončený

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si čaro

tohto domu z našej

videoobhliadky

Na predaj sympatický bungalov o rozlohe 120 m², ktorý bol postavený v roku 2019. Rodinný dom má 4 izby, kuchynský kút, kúpeľňu, samostatnú toaletu, terasu o rozlohe 20 m² a zaujímavý pozemok v tvare L s rozlohou 742 m². Nachádza sa v obci Lužianky, ktoré sú vzdialené od centra mesta Nitra len pár minút autom. Parametre priam stvorené pre rodinu, ktorá chce mať po ruke bohatú občiansku vybavenosť. 

Čím si vás tento dom môže získať? 

Budete ho milovať

Keď sa iní budú cez leto doma potiť, tak vy sa budete prikrývať dekou. Cez zimu si zase budete môcť dovoliť nosiť v dome letné veci a užívať si príjemné teplo. 

To je priam neopísateľná výhoda tohto krásneho drevodomu. Šetrný k nákladom a emóciou neopísateľný pri jeho navštívení. Verte mi, nebudete chcieť z neho odísť. 

Ak ste štvor- či päťčlenná rodina, tak rozloženie domu budete jednoducho milovať. Veľkosť izieb, pocit súkromia a prepojená obývačka s kuchyňou a priamym východom na terasu budú hrať hlavnú úlohu vo vašom každodennom živote. 

Rodinný dom je z príjazdovej strany na hlavnej ceste, nemusíte sa však báť hluku. V oddychovej časti za domom nebudete počuť nič a interiér je na tom presne tak isto. Dokonale odhlučnený.

Môžete to brať aj ako výhodu, keďže nebudete musieť blúdiť po uličkách, ale priamo vyrazíte do vášho zvoleného cieľa. 

V zadnej časti pozemku je bránička, cez ktorú sa dostanete na neďalekú hrádzu priam ideálnu na prechádzky, prevetranie si hlavy, venčenie psíka alebo behanie.

Pozrite sa mu na “zúbok”

Bungalov bol postavený v roku 2019. Je napojený na obecný vodovod, kanalizáciu a elektrinu. 

Strechu chráni strešná krytina Tondach a v dome je zavedené elektrické kúrenie pomocou radiátorov.

Máte dočinenia s najkvalitnejším drevodomom, aký som mal kedy možnosť spoznať. Viem to, lebo jeho staviteľ postavil drevodom aj mojej sestre pred 15-timi rokmi. A viete čo? Iný dom by v živote nechceli. To myslím, že hovorí za všetko :).

Na pozemku nájdete staršiu garáž, ktorú môžete do budúcna využiť ako šopku na náradie alebo bicykle. Prípadne si z nej môžete spraviť dielničku, kde budete vytvárať osobné projekty, ktoré tak milujete. 

Keď máte Nitru za rohom

Bývať v Nitre alebo v jej priamom susedstve môžete chcieť kvôli práci, prípadne to tu máte radi alebo sa sem chcete presťahovať. Vôbec by som sa nečudoval. Nitra je krásne mesto a Lužianky sú hneď za jej rohom. 

Občianska vybavenosť obce je na vysokej úrovni a myslím si, že tu nájdete všetko, čo budete pre život potrebovať. Od zábavy, kultúry či základných vecí, ktoré sú nutné pre život. A ak máte radi golf, tak ten si tu môžete zahrať tiež. Ihrisko je doslova za rohom. 

Áno, v blízkosti Lužianok sa nachádza jeden z najväčších priemyselných parkov, Jaguár Land Rover Nitra. Či je to pre vás benefit alebo mínus, tak to musím nechať na vašom posúdení. Táto minca má vždy dve strany :).

Pôdorys a situácia

Čo vám navrhujem spraviť teraz? 

Zavolajte mi na číslo +421 915 555 403 alebo mi napíšte na e-mail porubsky@vernus.sk.

Dohodnite si obhliadku a všetko podstatné si povieme osobne.

Páčia sa vám moje 

prezentácie nehnuteľností?

Verte, že  je to len 33% celkového úspechu. Zvyšných 67 % úspešného predaja nehnuteľnosti nájdete pod týmto textom. 

Celé know-how o predaji nehnuteľností v jednej e-knihe.