Máte vysnívaný projekt domu, ktorý čaká už len na realizáciu? Čo tak ho postaviť na tomto krásnom pozemku

Dyčka, mestská časť Vráble

PREDANÝ

Na predaj pekný rovinatý pozemok o rozlohe 874 m², zapísaný v intraviláne obce (určený na stavbu rodinného domu), ktorý má priam ideálnu šírku 18 m a dĺžku 48 m. Nachádza sa v obci Dyčka, ktorá je začlenená do mesta Vráble. Čiže jej infraštruktúra je priamo prepojená s týmto mestom. 

Splňte si svoj sen na tomto krásnom mieste

Stavba rodinného domu je pre veľa ľudí splnením veľkého sna.

Plánovanie s manželom, manželkou či deťmi. Kreslenie projektov, lustrovanie katalógov či skrolovanie internetového prehliadača. 

A napokon, je to tu. 

Vysnívaný projekt domu, ktorý zabezpečí všetky vaše túžby o priestore, počte izieb, veľkej kuchyni s ostrovčekom a terase s pozemkom, kde sa môžu deti bezpečne hrať. 

Niekedy to však má jeden háčik. 

Nie je miesto, kde by ste svoj vytúžený dom postavili. Niekedy je pozemok príliš malý, inokedy úzky alebo mimo lokality, kde by ste chceli bývať. 

Čo by ste však povedali na to, ak by bol pozemok skrytý v uličke, kde by ste mali vždy dostatok súkromia? Okrem toho v uličke, kde vyrastajú tri novostavby a štvrtá bude v dohľadnej dobe, čiže jej charakter bude pôsobiť mlado a nadčasovo. 

Dokonca v lokalite, ktorá je pre ľudí čo chcú bývať v blízkosti mesta Vráble priam ideálna. Na bicykli či autom ste v centre mesta behom pár minút. Aj vaše deti by mali dostupnosť mesta kvôli škôlke či škole veľmi priaznivú.

No a parametre pozemku sú priam ideálne. Jeho rozmery vám umožňujú vyhrať sa  s projektom domu, čiže pri jeho veľkosti nemusíte byť obmedzovaní a stále vám zostáva dostatok miesta na bazén, záhradný domček alebo ihrisko pre deti. 

Pravdepodobne ste si všimli koľajnice za pozemkom. Áno, niektorí z vás to môžu považovať za negatívum. Váš názor vám vyvracať nebudem.

Avšak pri dnešnej frekvencii vlakov je to z mojej strany zanedbateľná záležitosť. Vnímam to práve naopak. 

Mne blízka osoba býva pri koľajniciach a pre nášho synčeka je to veľký zážitok. Vždy sa teší, keď ide vláčik a on sa naň môže pozerať  z “prvej rady”. Tá radosť je neopísateľná. 

Inžinierske siete sú dotiahnuté priamo pred pozemok. Konkrétne voda, kanalizácia a elektrina.

To znamená, že do práce na vašom novom domčeku sa môžete hneď pustiť.

Detaily, z ktorých nespustíte zrak. Vychutnajte si tento pozemok z jeho neobyčajných uhlov

Teraz je rad na vás, ale ponáhľajte sa

Pravdepodobne túto lokalitu dôkladne poznáte a myslím si, že bližšie vám ju predstavovať ani nemusím. 

Tiež viete, že dostupnosť pozemkov je v dnešnej dobe veľmi žalostná. Preto vám odporúčam poponáhľať sa a dohodnúť si obhliadku. 

Zavolajte mi na číslo 0915 555 403 alebo mi napíšte na e-mail porubsky@vernus.sk

Možno sa na pozemok budete chcieť ísť pozrieť aj sami. To je úplne v poriadku. Nie je žiadnym tajomstvom, kde sa nachádza a myslím, že z prezentácie to tiež pekne uvidíte. To je jej úlohou 🙂

Ak budete rozhodnutí spraviť ďalší krok, prípadne sa niečo spýtať, tak ma neváhajte kontaktovať. 

S majiteľom pozemku máme dobrý vzťah a túto kompetenciu zveril plne do mojich rúk 🙂 

Prajem vám krásny deň. 

S pozdravom

Dohodnite si obhliadku

Vyplňte tento krátky formulár a ozvem sa vám hneď, ako to bude možné (väčšinou do jednej hodiny)