Ste aktívny mladý človek, ktorý chce okúsiť bývanie v Nitre? V tom prípade si určite pozrite tento byt

Wilsonovo nábrežie 191/178, Nitra

PRENAJATÝ

Tento pekný a priestranný trojizbový byt má rozlohu 74 m² a nachádza sa na 4. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu, v blízkosti rieky Nitry. Toto miesto je stvorené pre aktívnych ľudí, ktorí radi športujú alebo preferujú prechádzky v prostredí, ktoré je tiché a vyžaruje absolútnym pokojom.

Prenájom vám môže ukázať, ako sa dá žiť v okresnom meste Nitra

Možno z Nitry nepochádzate, ale naskytla sa vám príležitosť žiť v tomto meste. Kúpa bytu je záväzok, ktorý si treba naplánovať a obnáša kopu vybavovaní, napríklad okolo hypotekárneho úveru. 

Prípadne z Nitry pochádzate, ale hľadáte priestranné bývanie, ktoré vám na istú dobu poskytne domov a dávku vlastného súkromia.

Prenájom je v tomto smere jednoduchší ako kúpa a bývať môžete doslova už od zajtra. 

Práve sa pozeráte na byt, ktorý má výbornú dispozíciu s dvomi samostatnými spálňami, priestrannou obývacou izbou, samostatnou kuchyňou, za ktorou sa nachádza veľmi praktická špajza. Kúpeľňa je oddelená od WC. Toto všetko nájdete na priestore 74 m². 

To na dnešnú dobu rozhodne nie je málo. Veľkorysý priestor ponúka novému nájomníkovi dostatok miesta pre svoje osobné veci, prácu a usporiadaný životný štýl. 

A to ste ešte nevideli tú pivnicu. Je skutočne veľká a jej priestor ma doslova očaril. Ukážem vám ju na obhliadke 🙂

Wilsonovo nábrežie

Tiahne sa popri rieke Nitra, čo ocenia ľudia, ktorí majú radi prvky prírody v blízkosti ich domova. 

Necelých 5 minút cesty autom je vzdialené OC Mlyny alebo samotné centrum mesta. 

Čo však môžem za seba zdôrazniť, tak na tejto lokalite sa mi veľmi páči ticho, pokojná atmosféra, žblnkot rieky a vynikajúce parkovanie. 

Koho s majiteľmi hľadáme

S majiteľmi hľadáme mladých ľudí, párik, prípadne rodinu, ktorá si váži majetok iného a bude sa k nemu stavať zodpovedne.

Hľadáme nájomníka, ktorý využije tento byt naplno a majitelia mu zaručujú, že sa tam bude vždy cítiť ako doma. Aj z toho dôvodu tento byt kompletne zrenovovali, čiastočne zariadili a je k dispozícii tak, ako ho vidíte na fotkách. 

Je čistý, uprataný a pripravený, aby sa nový nájomník cítil, čo najpríjemnejšie. 

Nájomné je nastavené na 600 € (spolu aj s energiami a internetom) za mesiac a pri podpise zmluvy sa skladá aj depozit vo výške 600 €, ktorý po skončení nájmu majitelia vrátia nájomníkovi, ak bude všetko v pôvodnom stave bez nutnosti rozsiahlych opráv. 

Suma sumárum, pri podpise zmluvy sa platí 600 € nájomné za mesiac vopred a 600 € vratný depozit.

Detaily, z ktorých nespustíte zrak. Vychutnajte si tento byt z jeho neobyčajných uhlov

Pôdorys bytu

Príďte si tento byt pozrieť, ale ponáhľajte sa

Tento byt je ideálny pre ľudí, čo chcú väčší priestor za rozumnú cenu a chcú bývať rýchlo.

Čo hovoríte na tento byt? Páči sa vám? 

Ak hovoríte áno, tak mi zavolajte na číslo 0915 555 403 alebo pošlite e-mail na porubsky@vernus.sk a dohodnite si obhliadku. Verím, že sa do tohto bytu zaľúbite a nebude ľutovať. Do skorého videnia. 

S pozdravom

Dohodnite si obhliadku

Vyplňte tento krátky formulár a ozvem sa vám hneď, ako to bude možné (väčšinou do jednej hodiny)