Čo o mne hovoria moji klienti?

Prečítajte si slová mojich klientov, ktorým touto formou chcem veľmi pekne poďakovať za ich dôveru v moje schopnosti. Všetci ste úžasný. Pár z nich som vybral aj pre Vás, aby ste si mohli prečítať. 

"Už pri prvom stretnutí som z Vás mala veľmi dobrý dojem a nesklamala som sa. Nebol to prvý byt, ktorý som predávala, ale jeho príprava a prezentácia vo Vašej réžii, to bolo pre mňa niečo nové a zaujímavé. Tento byt mali v ponuke traja makléri, ale iba Vy ste sa skutočne snažili ho predať, čo sa Vám aj podarilo. Ste skutočný profesionál s veľmi úctivým správaním, s akým som sa doteraz v realitách nestretla."

Zuzana Danková

Predávajúca byt Topoľčany

,,Vážim si hlavne tvoje profesionálne jednanie, ochotné riešil sa vyskytujúce problémy ohľadom našej nehnuteľnosti.Vždy keď sme potrebovali pomôcť si nám poradil a informoval ohľadom predaja bytu a veľa vecí si vyriešil za nás."

Denisa Mokrášová

Predávajúca byt Ivanka pri Nitre

,,Vyzeráš byť pozitívny človek čo si myslim ze dost pomoze ked ludia pri kúpe a predaji stresujú (jak napr.ja ) prekvapilo ma ze aj napriek tomu že sa byt predal tak si ma nenechal v štichu a ochotne si komunikoval ked som stresovala ..."

Kristína Slézová

Kupujúca byt Topoľčany

,,Spoluprácu s Vami hodnotím pozitívne, najmä profesionálny prístup a znalosti trhu s nehnuteľnosťami. Najväčším prínosom boli pre mňa služby, ktoré boli súčasťou zmluvnej spolupráce- homestaging, profesionálne nafotenie bytu, rovnako aj komerčná a prezentačná stránku predaja bytu."

Miroslav Tomašovič

Predávajúci byt Bratislava

,,Vaša dochvíľnosť, príjemné, nevtieravé vystupovanie a profesionálny prístup prispeli k hladkému priebehu obchodu. Som si istá, že v prípade, že v budúcnosti budem potrebovať služby realitnej kancelárie, určite oslovím Vás a rada Vás odporučím svojim známym. Ste zárukou rýchleho, slušného a profesionálneho jednania."

Slávka Petrovičová

Kupujúca byt Tlmače

Chcete pomôcť s predajom vašej nehnuteľnosti?

Chcete predať vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a za tú najvyššiu možnú cenu? Môžem vám s tým pomôcť a to úplne ZDARMA. 

Kliknite na oranžové tlačítko. Budete presmerovaný na stránku, kde vám ZDARMA vytvorím plán predaja vašej nehnuteľnosti

,,Páčilo sa mi, že ste pôsobil isto v predaji, vedeli ste konkrétne odporučiť, čo urobiť, ako byt pripraviť, odprezentovať a podobne ..."

Michal Drien

Predávajúci byt Hrubá Borša

,,S prácou, ktorú vykonáva pán Porubský som bol veľmi spokojný. Je vidieť, že ho to veľmi baví a to sa odzrkadľuje aj na kvalite služieb. Za celý čas ako sa riešila kúpa domu som nemal pocit, že ma tlačí alebo naháňa..."

Juraj Ďurický

Kupujúci dom Kmeťovo

,,Ocenujem hlavne iny pociatocny pristup a pripravu na samotny predaj nehnutelnosti(propagacia nehnutelnosti). Som si ista, ze aj vdaka vasmu odlisnemu nastartovaniu predaja sme oslovili novych majitelov."

Silvia Moravcová

Predávajúca dom Čakajovce

,,Čo ste sľúbil,aj dodržal, splnil sa termín nájsť klienta do 6 týždňov. Pacila sa mi aj spolupráca s dizajnerkou a fotografom, su to milý a šikovný ľudia. Nakoniec sme sa dobre rozhodli pre spoluprácu s vami ."

Sylvia Schmidtová

Predávajúca byt Tesárske Mlyňany

,,Boli sme prijemne prekvapeny uz pri prvom stretnuti z tvojho profesionalneho pristupu , s ktorym sme sa s predchadzajucimi realitnymi maklermi nestretli.Pri prvom stretnuti si nam dopodrobna vysvetlil tvoj predajni plan ,ktory si dodrzal a mali sme prehlad o tvojich aktivitach."

Peter Gajdoš

Predávajúci byt Vráble

,,Všetko, čo si sľúbil si aj dodržal. Toto nebolo iba o peniazoch, ale aj o ľudskosti a pochopeniu mojich predstáv."

Martina Strúčková

Kupujúca a predávajúca bytov vo Vrábľoch

Chcete pomôcť s predajom vašej nehnuteľnosti?

Chcete predať vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a za tú najvyššiu možnú cenu? Môžem vám s tým pomôcť a to úplne ZDARMA. 

Kliknite na oranžové tlačítko. Budete presmerovaný na stránku, kde vám ZDARMA vytvorím plán predaja vašej nehnuteľnosti

,,Kde sa bude dať budeme o tebe hovoriť len v dobrom. "

Peter Gajdoš

Predávajúci chalupa Michal nad Žitavou