Predaj rodinného domu 120 m², pozemok 1.050 m², Nemčiňany

0
PREDANÝ

Fotogaléria

Pôdorys

Popis

Tradičné bývanie so všetkým, čo k tomu patrí.

Aj o tom je tento rodinný dom, v ktorom nájdete nezameniteľnú rodinnú pohodu, potrebný relax, priestor a pokojnú atmosféru v jednom.

4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 120 m², prekrytou terasou s krbom o rozlohe 35 m² a 1.050 m² pozemkom v tichej časti obce Nemčiňany.

Pri vstupe do domu vás osloví veľká chodba, z ktorej sa môžete dostať do prednej časti domu, kde sa nachádza obývačka s krbovými kachlami. Priestranná spálňa s originálnou stavanou skriňou. Zo spálne sa ďalej dostanete do samostatnej kúpeľne, kde sa nachádza rohová vaňa.

V zadnej časti domu nájdete kuchyňu s jedálňou. Možno oceníte, že kuchynská časť je samostatná a prepojená s nádhernou prekrytou terasou. (Mám pre vás jeden tip, ako ju môžete využiť aj v zimných mesiacoch. To, ale až pri obhliadke 🙂).

V zadnej časti domu sa okrem kuchyne nachádzajú dve detské izby. Jedna menšia a druhá väčšia, kde sa zmestí skutočne veľa hračiek. Objavíte tu aj truhlicu s pokladom piráta, ktorú môžete vidieť aj na fotke 🙂.

V dome nájdete aj druhú kúpeľňu, ktorá je určená pre hostí. Nachádza sa v nej sprchový kút, WC a technická miestnosť. To vám dáva tiež na výber z dvoch možností. Rýchla sprcha alebo teplý kúpeľ vo vani?

Rodinný dom stojí na pevných betónových základoch a pôvodná stavba je postavená z kvalitnej pálenej tehly, ktorá má veľmi dlhú životnosť.

Dom prechádzal kompletnou renováciou od roku 2009. Výmenou prešli siete domu, podlahy, dlažby, stierky, plastové okná, radiátory. 

Strecha rodinného domu je taktiež kompletne vymenená. Od krovu, latovania, izolácie až po strešnú krytinu.

Exteriér má novú fasádu spoločne so zateplením, čo znižuje náklady na vykurovanie. Tie sú spoločne so všetkými energiami 120 € mesačne.

O teplo v dome sa vám postará plynový kondenzačný kotol, a ako alternatívu môžete využiť krbové kachle, ktoré vám v obývačke vytvárajú nezameniteľnú atmosféru tepla domova.

Rodinný dom je napojený na kanalizáciu, čo vás môže tiež milo potešiť, keďže žiaľ, ešte ani v dnešnej dobe nie je obecná kanalizácia samozrejmosťou.

Ak sa radi realizujete v záhrade v podobe okrasných kvetín alebo skaliek, tak si určite prídete na svoje. Autá si môžete skovať pod prístrešok a vaše deti budú mať skutočne veľa možností, ako sa zahrať na záhrade 🙂.

Nemčiňany sú menšia obec, v ktorej nájdete pokoj a ticho. Je vzdialená len 10 minút od Zlatých Moraviec a diaľnice R1.

Dom je v osobnom vlastníctve a je možné ho financovať hypotekárnym úverom.

Zhrnutie

  • Počet izieb: 4
  • Veľkosť domu: 120 m²
  • Veľkosť pozemku: 1.050 m²
  • Stavba: pálená tehla
  • Stav: kompletná rekonštrukcia
  • Vlastníctvo: osobné

Kliknite a píšte mi na Messenger