Začnite deň s chuťou

Zobúdzanie sa v tejto spálni je každodenná radosť

Aký outfit na dnes? 

Šatník s rozlohu 17 m² poteší každú ženu

Čas na posledné úpravy

Táto kúpeľňa vás chytí za srdce. Budete sa v nej cítiť, ako vo vlastných kúpeľoch

Ranná šálka kávy nesmie chýbať

Dokončite rannú prípravu v obývačke, ktorá vás pohltí svojím priestorom a atmosférou

Otvorte bránu a vyrazte úspešne do nového dňa

Úspech začína v našej mysli, a preto verím, že tento dom je vhodný pre ľudí, za ktorými stoja veľké výsledky

Čo môžete očakávať od tohto rodinného domu

Priestor, ktorý vás pohltí

Obytná plocha domu o rozlohe 342 m² s 5 spálňami, obrovskou obývačkou, pracovňou, veľkým šatníkom, dvomi kúpeľňami, samostatnou kuchyňou, špajzou, garážou pre dve autá a bazénovou časťou vás uspokojí, ak máte aj tie najnáročnejšie predstavy o bývaní. 

Reprezentatívne sídlo

Ak milujete záhradu, tak vás určite poteší, že k rodinnému domu patrí pozemok o rozlohe 2.330 m² (23 árov). Grilovačky alebo Garden party budú u vás všetci milovať. To hlavne kvôli samotnej atmosfére domu a pokoju, ktorý tu nájdete. 

Prírodné materiály a technológie 

Rodinný dom je postavený z tehly Wienerberger s hrúbkou 45 cm. Strechu zdobí strešná krytina Tondach® Bobrovka. O váš komfort a úsporu času sa postará závlaha trávnika. O šetrenie energií pri ohreve vody sa postarajú zasa solárne panely. Pre zdravé, rýchle a hlavne tiché upratovanie je v dome k dispozícii aj centrálny vysávač Duo Vac Distinction.

V zadnej časti domu je krytý bazén s rozmermi 9 x 3 m a s hĺbkou 1,3 m. Momentálne je bazén nevyužívaný, ak sa však radi doma osviežite napríklad ranným plávaním, tak táto možnosť tu pre vás rozhodne je. Za bazénovou časťou domu sa nachádza krytá terasa, ktorá je pripravená poslúžiť vášmu relaxu.  

O teplo v dome sa stará stacionárny plynový kotol Protherm Medveď a tú správnu zimnú atmosféru vám navodí praskajúce drevo v krbe, ktorý je umiestnený v obývačke. Spodná časť rodinného domu je vykurovaná podlahovým kúrením a vrchná časť radiátormi. Okrem mestskej vody dom disponuje aj studňou s čerpadlom, na ktoré sú napojené aj závlahy. Odpad je riešený obecnou kanalizáciu. 

Keď som prvýkrát navštívil tento dom, tak som z neho cítil rodinnú atmosféru. Kus poctivo "odmakanej" práce a úžasných majiteľov, ktorý od roku 2004, kedy bol dom postavený, ho postupne zveľaďovali a dávali mu svoju lásku.

Som presvedčený, že ak si tento dom vyberiete za váš budúci domov, tak budete v ňom nadmieru spokojní. A to najdôležitejšie: Je navrhnutý tak, aby vám do života prinášal šťastie a spokojnosť 🙂

Pôdorys v celej svojej kráse


Páči sa vám tento rodinný dom?

Volám sa Tomáš Porubský a rád vám odpoviem na vaše otázky. Zavolajte mi na toto telefónne číslo +421 915 555 403 alebo kliknite na môj e-mail porubsky@vernus.sk a môžete mi rovno napísať, čo vás zaujíma.

Chcete si dohodnúť termín obhliadky? Alebo vás zaujímajú ešte nejaké informácie o dome? Vyplňte tento jednoduchý formulár a ja vás budem kontaktovať behom pár minút