Predám vašu 

nehnuteľnosť 

rýchlejšie a

za viac,

ako by ste to dokázali sami či iná realitná kancelária.

Celý proces naplánujem do najmenších detailov. Vložíme čas, kreativitu, predajné zručnosti a výsledkom bude rýchly a výhodný predaj.

 

Vy máte nehnuteľnosť, ja mám prax a skúsenosti. Tak poďme na to!

Ako pracujem?

Prezraďte mi svoje očakávania a ja vám pripravím stratégiu predaja na mieru bez toho, aby ste čo i len pohli prstom.

“On proste dokáže aj nemožné a s ním sa človek 

nemusí ničoho báť, s ním je človek v bezpečí.”

Andrea Diďák (2022)

1. Osobné stretnutie

Základom je osobné stretnutie alebo videohovor v trvaní 60 minút ZDARMA. Pýtam sa, sledujem, počúvam. Zajímam sa o vaše predstavy, ale aj o silné stránky nehnuteľnosti.

2. Plán predaja®  

Hneď po stretnutí pre vás začínam vytvárať jedinečný, 36-stranový Plán predaja®, ktorý vám odošlem do 3 dní. Jeho jediným cieľom je predať rýchlo, bez starostí a za najvyššiu cenu na trhu.

 

Zistíte, za koľko vašu nehnuteľnosť predám, akú stratégiu použijem, ktoré kroky povedú k úspechu a aká bude moja odmena (3-6%). Vďaka tomuto dokumentu dosiahneme WIN-WIN situáciu pre oboch.

 

Plán predaja® stojí 390€ s DPH (platba vopred).

“Páči sa mi, že nepatríš medzi klasických realitných maklérov. Ak nastal nejaký problém, rýchlo si ho vyriešil. Pre teba je priorita predať nehnuteľnosť s dušou. Nepredávaš len múry, steny, nábytok, ale všetky naše spomienky, teplo domova.

Lucia Vojteková (2021)

3. Predaj nehnuteľnosti

Ak schválite Plán predaja®, začnú sa diať veci.

 

Urobím každý jeden krok k tomu, aby sme využili plný potenciál pre zvýšenie hodnoty vašej nehnuteľnosti:

 

• S tímom vytvoríme prezentáciu, urobíme profesionálne fotky, video, grafiky a to všetko oblečieme do predajných textov.

 

• Zaplatíme reklamu na Facebooku, Instagrame, YouTube, Google, Nehnutelnosti.sk, TopReality.sk a Reality.sk, ktorá osloví viac ako 100 000 ľudí, vďaka čomu predáme nehnuteľnosť 3x rýchlejšie.

 

• Naplánujeme osobné obhliadky s občerstvením, kde naplno využijem svoje 10-ročné skúsenosti a predajné zručnosti, odprezentujem byt alebo dom, získam si dôveru záujemcov a napokon predám vašu nehnuteľnosť.

 

Odmenu za našu spoluprácu zaplatíte nakoniec, keď bude plná cena bezpečne na vašom účte.

 

*po celom procese bude čiastka, ktorú ste zaplatili za Plán predaja® odčítaná od mojej odmeny

Dohodnime si stretnutie...

a predajme vašu nehnuteľnosť unikátnym spôsobom.

Toto získate: 

- 10-ročné know-how a predajné zručnosti

- zvýšenie hodnoty vašej nehnuteľnosti

- 3x rýchlejší predaj bez vašich starostí

- prezentácia, na ktorú budete hrdý

- zodpovednosť, čo sľúbím, to dodržím

- istotu v tom, ako bude predaj vašej nehnuteľnosti vyzerať

Čo hovorí ďalších 12 klientov

na našu spoluprácu? 

“Vybrali sme s manželom toho najlepšieho, pretože 

sa náš dom predal v rekordne krátkom čase...presne 

za 7 dní a vo vyššej cene ako sme očakávali.”

Peter Novotný (2022)

“Pri iných makléroch je človek zvyknutý, že zverejnia inzerát na pár portáloch a je vybavené.
Pán Porubský je však iný prípad. Profesionálne fotky, reklamy, proaktívne oslovenie potencionálnych záujemcov. Toto sú aspekty, ktoré dostanú cenu nehnuteľnosti vyššie, ako ste si mohli myslieť.”

Juraj Krahulec (2021)

“To čo dokázal pán Porubský nedokáže 9 z 10 realitných maklérov. Aspoň podľa našich skúseností.Po osobnom stretnutí nasledovalo spracovanie profesionálneho predstavenia nehnuteľnosti (foto, video, copywriting), ktoré bolo zverejnené na sociálnych sieťach a platených internetových portáloch. Samozrejmosťou bola osobná účasť pána Porubského na obhliadkach s potencionálnymi záujemcami. „Nemajte obavu, kupujúci sa nájde“ – to boli slová pána Porubského, ktoré podporovali náš optimizmus a ktoré sa nakoniec aj naplnil.

Jozef Pospíšil (2022)

“Keď som začala zvažovať predaj bytu, na sociálnej sieti FB mi vyskočila reklama pána Porubského, vtedy som začala sledovať jeho prácu a už vtedy som vedela, že ak pristúpim k predaju nehnuteľnosti oslovím práve jeho. A vedela som, že som urobila správne rozhodnutie. Komunikácia bola na vysokej úrovni, predaj bytu bol neskutočne rýchli a všekto išlo podľa plánov.”

Martina Drobná (2021)

“Keď sa povie realitný agent, tak práve on je vzorom a túto "funkciu" spĺňa na 120%. Žiadna odfláknutá robota, ale profesionálny osobný a zodpovedný prístup. Ak je niekomu teplo v lete, mal by si kúpiť klimatizáciu, ak chce niekto predať nehnuteľnosť, mal by kontaktovať Tomáša. Za mňa dokonalá spolupráca.

Gabriel Barta (2022)

“Ako si takéhoto realitného makléra nájsť? v mojom prípade to bolo veľmi jednoduché - vždy dávam na môj inštinkt - to je môj kompas k tomu, aby som si vybrala dobre. Skrátka a dobre "ujo google" ponúka veľmi veľa možností, môj výber trval veľmi krátko a rozhodovalo sa na základe už spomínaného inštinktu a článkov, ktoré som našla písané perom pána Porubského.”

Katarína Ivčicová (2021)

“Od začiatku som bol veľmi milo prekvapený rýchlosťou pri hľadaní spoľahlivého kupujúceho a organizáciou a strátégiou predaja, ktorú Tomáš navrhol.Vďaka tejto dobrej skúsenosti by som chcel Tomášove služby odporúčiť všetkým klientom, ktorí sa rozhodujú pre predaj nehnuteľnosti

Marcel Paukeje (2021)

“Jeho prezentácia poskytuje informácie, ktoré nielen podávajú fakty, ale opisuje reálne klady daného miesta po tom, ako sa s nami, ktorí sme tam bývali, dôkladne o nich rozprával... Pracuje pre mňa zaujímavým spôsobom a bolo to nielen sympatické, ale aj veľmi efektívne... S jeho prístupom, komunikáciou a jeho prácou sme boli absolútne spokojní.”

Zuzana Buchlovičová (2021)

“Uz od prveho stretnutia som mal istotu, ze pan Porubsky je ten makler, ktory preda moju nehnutelnost v rekordnom case a za najlepsiu cenu. To sa stalo aj realitou, ked za 2 dni bola nehnutelnost rezervovana a nasledne predana za povodnu cenu.

Dušan Borčáni (2021)

“Nebol to prvý byt, ktorý som predávala, ale jeho príprava a prezentácia vo Vašej réžii, to bolo pre mňa niečo nové a zaujímavé. Tento byt mali v ponuke traja makléri, ale iba Vy ste sa skutočne snažili ho predať, čo sa Vám aj podarilo. Ste skutočný profesionál.”

Zuzana Danková (2022)

“Najväčším prínosom boli pre mňa služby, ktoré boli súčasťou zmluvnej spolupráce- homestaging, profesionálne nafotenie bytu, rovnako aj komerčná a prezentačná stránku predaja bytu.

Miroslav Tomašovič (2020)

“Boli sme prijemne prekvapeny uz pri prvom stretnuti z tvojho profesionalneho pristupu , s ktorym sme sa s predchadzajucimi realitnymi maklermi nestretli.Pri prvom stretnuti si nam dopodrobna vysvetlil tvoj predajni plan ,ktory si dodrzal a mali sme prehlad o tvojich aktivitach..”

Peter Gajdoš (2018)

Poďme ďalej→

Spravím pre vás maximum. Inak to ani nedokážem

Váhate? Rozmýšľate? Máte otázky? Tu nájdete odpovede

"Pre koho je táto spolupráca určená?" 

Pre všetkých, ktorí na predaj svojej nehnuteľnosti nemajú čas. Chcú ho venovať sebe, rodine, priateľom, práci. Nedokážu to spraviť sami tak dobre a chcú predať svoju nehnuteľnosť rýchlejšie a za tú najvyššiu cenu.

"Aká je výška odmeny z predaja nehnuteľnosti?" 

V priemere to je medzi 3 % až 6 %. Presná výška odmeny je v Pláne predaja®. 

"Je možné úvodné stretnutie riešiť aj cez videohovor?" 

Áno. Úvodné stretnutie môžeme mať aj prostredníctvom videohovoru. Napríklad cez Zoom, Skype, FaceTime alebo inú vopred dohodnutú aplikáciu. 

"Potrebujem Plán predaja® k predaju svojej nehnuteľnosti?" 

Predstavte si, že cestujete na exotickú dovolenku. Nikdy ste tam neboli a vyrážate z domu bez toho, aby ste vedeli, kedy vám letí lietadlo, čo si potrebujete zbaliť, ako dlho tam pôjdete, a koľko vás to bude celé stáť. Rozhodne by to bolo dobrodružstvo, ktoré by mohlo dopadnúť dobre alebo katastrofálne. Obrazne povedané, Plán predaja® je sprievodca, ktorý vás bezpečne dopraví z bodu A do bodu B s tým najefektívnejším výsledkom predaja vašej nehnuteľnosti.

"V akej forme dostanem Plán predaja®?" 

Po prijatí úhrady vám do 3 dní vypracujem Plán predaja®. Ten vám zašlem vo forme PDF na vašu e-mailovú adresu. Môžete si ho stiahnuť a máte ho navždy k dispozícii.  

"Kedy, a ako platím za Plán predaja®?" 

Po našom osobnom stretnutí a do troch dní prevodom na účet.  

"Čo ak mám na predaj svojej nehnuteľnosti vysoké nároky?" 

To je úplne v poriadku. Máme radi výzvy. Pokiaľ však usúdim, že vám nedokážem pomôcť, tak vám to na konci nášho osobného stretnutia poviem na rovinu.

"Keď sa mi Plán predaja® páči, tak čo bude nasledovať potom?" 

Pustíme sa do práce. Podpíšeme Dohodu o spolupráci a zabezpečím všetky kroky, ktoré sú potrebné na predaj vašej nehnuteľnosti. Riadime sa stratégiou, ktorá je vypracovaná v Pláne predaja®. 

"Aká je dĺžka spolupráce?" 

S klientmi spolupracujem v priemere 4 až 6 mesiacov. Závisí od stratégie, akú spoločne zvolíme. 

"Kedy platím vašu odmenu za predaj nehnuteľnosti?" 

Keď ju predáme. Až keď máte peniaze z predaja bezpečne na účte, vám posielam faktúru za svoju prácu.

"Je cena Plánu predaja® zarátaná vo vašej odmene?" 

Áno. Keď sa rozhodneme spoločne spolupracovať a predáme vašu nehnuteľnosť, tak vaša investícia do Plánu predaja® sa odčíta od mojej výslednej odmeny z predaja vašej nehnuteľnosti. 

"Čo bude nasledovať, keď som s plánom predaja spokojná/ý" 

Plán predaja® vám zostáva. Môže sa stať, že sa napokon

rozhodnete s predajom ešte chvíľu počkať. To je jeho úloha, ukázať vám, aké máte možnosti. Niekedy je strategicky najlepšie počkať. Trh sa mení a správne načasovanie je kľúčové. 

"Zabezpečujete aj právny servis?" 

Áno, sme realitná kancelária. Náš tím pozostáva z 12-tich špičkových profesionálov. Právnik s vyše 30 ročnou skúsenosťou s realitným právom. Daňový poradca alebo privátna účtovníčka. Máme skvelé spolupráce aj naprieč externými spolupracovníkmi. Architekt, záhradník, stavebný dozor, bytový dizajnér, upratovanie nehnuteľností, dezinfekcia interiérov, sťahovacie služby, majstri na renováciu interiérov, maľovanie atď.

Máte ešte otázky?

Napíšte mi na tomas@tomasporubsky.sk