Vdýchnite vášmu novému bývaniu znamenitý štýl

Diakovce | Okres Šaľa

Cena holostavby 159 900 €

Plánované dokončenie apríl 2022

Rodinný dom pozostáva zo štyroch izieb, krytej terasy a stojí na pozemku o rozlohe 436 m². Úžitková plocha domu je 115 m², čo je priam ideálna plocha pre štvor- či päťčlennú rodinu. Obec Diakovce, kde sa dom nachádza, je vzdialená len 6 minút od mesta Šaľa.

Pokoj vidieka, dostupnosť mesta

Ak patríte medzi ľudí, ktorí chcú spojiť pokojné bývanie na dedine a zároveň chcete mať k dispozícii vymoženosti mesta, tak rozhodne čítajte ďalej. 

Ako dieťa som vyrastal na dedine a malo to svoje čaro. Sobotné ráno a práce okolo domu. Poobedné brázdenie s kamarátmi na motokárach a deň sme zavŕšili futbalom, kde sa o víťazný gól hralo asi sedemkrát. Nezabudnuteľné časy. 

Keď som dospel, tak som pravdepodobne trochu spohodlnel a všímal som si výhody bývania v meste. Supermarket so všemožným výberom potravín. Nové botasky vyriešené za pár minút či posedenie v kaviarni, keď som mal chuť si sadnúť s kamošmi a prehodiť pár slov.

Chcel by som dopriať svojim deťom mladosť a zábavu, ktorú vie ponúknuť dedina. Zároveň si však uvedomujem, že mesto poskytuje viac príležitostí na rozvoj. Pokiaľ sa nad tým zamyslím, tak ideálne riešenie by bolo spojiť tieto dve veci dohromady. Máte to tak isto? 

Ak sa na to pozeráte, ako ja, tak pravdepodobne sa zhodneme, že obec Diakovce túto dilemu môže vyriešiť veľmi rýchlo. 

Na jednej strane pokojná obec, ktorá môže vašim deťom dopriať mnoho pekných zážitkov a na druhej, jej dostupnosť s mestom Šaľa, ktoré je vzdialené len 6 minút cesty autom.

Môže byť tento dom pre vás tou najlepšou voľbou?

Pokiaľ sa chcete vyhnúť zdĺhavému procesu vybavovania projektov, povolení, zháňaniu firiem či majstrov, tak rozhodne áno. Tento čas môžete venovať svojej rodine. 

Dôležité je, aby vám vyhovoval projekt tohto rodinného domu. Mne osobne sa na ňom veľmi páči minimalizmus, rovné línie a praktickosť. Je akurát tak veľký, aby upratovanie nezabralo 3 dni v týždni a zároveň poskytol potrebné pohodlie pre každého člena rodiny. 

Ak zvažujete financovanie pomocou hypotekárneho úveru, tak to bude tiež jednoduchšie, ako keby ste začínali od samého začiatku. Rozpočet a náklady viete tým pádom lepšie odhadnúť.

Vizualizácia od architekta

Podľa presných rozmerov pozemku a pôdorysu domu navrhol architekt Martin Tuček vizuál toho, ako by mohol váš budúci domov vyzerať. Avšak kreativite sa medze nekladú, a preto si dom môžete prispôsobiť podľa vlastných kritérií. 

Aj to je výhoda holostavby. Posledný krok si navrhnete presne podľa seba a tomu, čo je vášmu srdcu blízke.

Martin Tuček

vizualizácie

Holostavba

Pri stavbe domu sa vsadilo na osvedčené materiály. Dom je postavený z tehly TERMOBRIK. Rovná strecha s atikou a strešnou fóliou Sikaplan®. Plastové okná Salamander s troj-sklom. Hliníkové vchodové a terasové dvere Aliplast Imperial. 

V dome je zavedené elektrické podlahové vykurovanie, krb, rekuperácia, tlaková kanalizácia a obecná voda. 

Dom bude dokončený s vonkajšou fasádou, interiérovou omietkou aj maľovkou v bielej farbe, plne funkčným kúrením, odpadom a elektroinštaláciou.

Predpríprava na solárny ohrev vody, elektrické žalúzie, videovrátnika a optické internetové pripojenie. 

Poďte do akcie

V tejto chvíli netreba nič viac, len mi napíšte e-mail na porubsky@vernus.sk alebo mi rovno zavolajte na číslo +421 915 555 403 a dohodnite si obhliadku. 

Všetko ostatné bude už len vo vašich rukách. 

Páčia sa vám moje 

prezentácie nehnuteľností?

Verte, že  je to len 33% celkového úspechu. Zvyšných 67 % úspešného predaja nehnuteľnosti nájdete pod týmto textom. 

Celé know-how o predaji nehnuteľností v jednej e-knihe.