Vyberte si váš nový domov

Pozrite si nehnuteľnosti, ktoré predávam. Skutočne stoja za to a verím, že si jedna z nich získa vaše srdce. 

Veľký 2-izbový byt o rozlohe 68 m² na 4. poschodí štvorposchodového tehlového bytového domu s parkovaním vo dvore. Byt sa nachádza na ulici 1. Mája v meste Vráble. 

Rodinný dom v sebe ukrýva 3 spálne. Kúpeľňu s WC, v ktorej je dosť miesta pre vaňu a sprchový kút. Samostatné WC. Technickú miestnosť, do ktorej môžete schovať vysávač aj práčku. V neposlednom rade prepojenú kuchyňu s obývačkou s východom na terasu. Len si to predstavte, ako si sadnete na terasu, kde na vás bude čakať šálka obľúbenej kávy. Možno ju už aj cítite.

Tento 6 izbový rodinný dom s rozlohou 240 m², krytým bazénom, veľkým pozemkom o rozlohe 20 árov, samostatnou garážou sa nachádza v obci Lehota, ktorá je vzdialená iba 5 minút cesty autom od mesta Nitra.

Kompletne zrenovovaný 3-izbový rodinný dom o rozlohe 140 m² s garážou, solárnymi panelmi a s veľkým pozemkom o rozlohe 3.000 m² v úžasnom prostredí. Rodinný dom sa nachádza v obci Nitrianska Blatnica, ktorá je vzdialená od mesta Piešťany 15 minút cesty autom.

3-izbový byt s balkónom o rozlohe 84 m² nachádzajúci sa na 6. poschodí sedemposchodového panelového bytového domu s výťahom. Nachádza sa na Sídlisku Lúky, teda vo vyhľadávanej lokalite mesta Vráble.

Pre štvorčlennú rodinu, ako stvorený. Dve detské izby, spálňa so šatníkom, obývačka spojená s kuchynským kútom. Oddelené WC od kúpeľne a technická miestnosť. Toto všetko sa ukrýva v úžitkovej ploche domu o veľkosti 117 m². Ďalších 42 m² sa ukrýva na zastrešenej terase, kde si budete môcť zariadiť vaše relaxačné centrum.

Útulný 3-izbový byt o rozlohe 64 m² na 4. poschodí štvorposchodového tehlového bytového domu s balkónom. Byt sa nachádza v Starom Meste na Rázusovej ulici s bohatou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do centra mesta.

Útulný a praktický 1-izbový byt o rozlohe 32 m² na 2. poschodí troj-poschodového tehlového bytového domu Casta vo skvelej lokalite Starého mesta v Nitre.

Takýto 2 izbový byt vo Vrábľoch len tak nenájdete. Je kompletne prerobený, takže prídete rovno do nového. Rozlohu má až 70 m², nachádza sa na 1. poschodí tehlového bytového domu, ktorý je od centra mesta vzdiaľený iba 5 minút kľudnou chôdzou.

Krásny 2 izbový byt v Bratislave o rozlohe 56 m² na 3. poschodí štvorposchodového bytového domu bez výťahu v pokojnej mestskej časti Vrakuňa na Píniovej ulici.

Tento útulný 3 izbový byt s úžitkovou plochou 71 m² a s vlastným pozemkom o rozlohe 350 m². Byt sa nachádza na 1. podlaží dvojpodlažného bytového domu v obci Ivanka pri Nitre, ktorá má skvelú občiansku vybavenosť.

4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 120 m², prekrytou terasou s krbom o rozlohe 35 m² a 1.050 m² pozemkom v tichej časti obce Nemčiňany.

Pre štvorčlennú rodinu, ako stvorený. Dve detské izby, spálňa so šatníkom, obývačka spojená s kuchynským kútom. Oddelené WC od kúpeľne a technická miestnosť. Toto všetko sa ukrýva v úžitkovej ploche domu o veľkosti 117 m². Ďalších 42 m² sa ukrýva na zastrešenej terase, kde si budete môcť zariadiť vaše relaxačné centrum.

Priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt o rozlohe 82 m² s balkónom v panelovom bytovom dome. Nachádza sa na 6. poschodí sedem-poschodového bytového domu s výťahom, v pokojnej časti mesta Dunajská Streda.

Krásny 2 izbový byt prerobený na 3 izbový byt o rozlohe 57 m2 s balkónom v novostavbe bytového domu postaveného v roku 2012. Nachádza sa na 3. podlaží štvor podlažného bytového domu s výťahom v kľudnej lokalite obci Hrubá Borša. 

Pekný, priestranný 3 izbový byt o rozlohe 82 m2 na 1. poschodí sedem poschodového panelového bytového domu s výťahom na ulici Murániho 2. Výborná dostupnosť do centra Nitry, ktorá  je vzdialená len 7 minút cesty autom.

Všimnite si tento krásny 3 izbový byt o rozlohe 84 m2 s lódžiou, ktorý sa nachádza na 3. poschodí 7 poschodového panelového bytového domu. 

PRENAJATÝ - Prenájom 4 izbový dom, Zobor, Garáž, Terasa, Pozemok 450 m2

Zariadený priestranný 4 izbový dvojpodlažný dom s garážou, pivničnými priestormi, terasou, šikovným pozemkom v atraktívnej lokalite Zobor.

Premyslená architektúra a kvalitné materiály použité pri stavbe rodinného domu v Pohraniciach nie sú jeho jediné výhody. Priestor a presvetlenosť sú hlavné črty, ktoré dajú vašej rodine ten pravý pocit šťastného domova. 
 

PREDANÝ - 3 izbový byt, 85 m² + garáž, Tesárske Mlyňany

Čo poviete na tento priestranný 3 izbový byt s rozlohou 85 m2. Nájdete v ňom napríklad šikovne prepojenú obývačku s peknou kuchyňou. Priestrannou kúpeľňou, ktoréj rozloha vás príjemne prekvapí. Samostatnou technickou miestnosťou s vlastným plynovým kotlom. S priestranným šatníkom prepojeným so spálňou. A aby toho nebolo málo, tak aj s garážou pre vášho "tátoša". 
 

PREDANÝ -  3 izbový dom, 700 m² pozemok, Čakajovce

Bývanie v rodinnom dome má svoje nepopierateľné výhody. Oproti bývaniu v byte získate neopísateľný pocit súkromia. Užívanie si voľného času dostáva tiež úplne nové rozmery. Napríklad, vaše dieťa sa môže naháňať po pozemku, kým vy pripravujete chutné pochúťky na grile.
 
Čo poviete na veľmi pekne prerobený byt, kde nemusíte pohnúť ani prstom a môžete sa hneď nasťahovať?  Okrem jeho vkusného vzhľadu získate aj skvelú polohu. Do centra mesta sa môžete dostať pešo za 3 minúty.
 

Chcete si kúpiť novostavbu rodinného domu, kde sa môžete hneď nasťahovať a užívať si voľné chvíle s rodinou? Predstavujete si dom, ktorý vám a vašej rodine dá dostatočný priestor a súkromie? Preferujete pokojný život na vidieku, z ktorého je vynikajúca dostupnosť do okolitých miest?

 

PREDANÝ - [4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM] - hľadáme kupujúcich

Chcete kúpiť rodinný dom, ktorý sa vám odvďačí kvalitným spracovaním a vynikajúcou polohou? Hľadáte súkromie a kľudnú atmosféru domova pre vašu rodinu?

 

Na predaj 3 izbový dom s rozlohou 90 m² v obci  Zeleneč

Čo by ste povedali na krásnu a modernú obec Zeleneč, ktorá má občiansku vybavenosť na vysokej úrovni, a tiež vám ponúka kultúrne či športové vyžitie? Veľkou výhodou obce je tiež jej poloha, z ktorej sa do centra Trnavy môžete dostať do 3 minút autom.

 

Hľadáte byt, ktorý vám dá jeden z tých najväčších priestorov, aké vám môže trh vo Vrábľoch momentálne ponúknuť? Preferujete tehlovú bytovú stavbu pred tou panelovou? Chcete byt, ktorý si môžete upraviť podľa vlastných predstáv?

 

PREDANÝ - 4 izbový rodinný dom v Zlatých Moravciach

Čo by ste povedali na to, ak by ste mohli mať mestský život komfortne k dispozícii a pritom si užívať výhody bývania v rodinnom dome? Alebo hľadáte dostatočný priestor pre vašu rodinu a deti? Prípadne vás doterajšia ponuka na trhu neoslovila a hľadáte niečo skutočne praktické a precízne pripravené?

 

PREDANÝ - 4 izbový rodinný dom vo Veľkých Ripňanoch

Klasický štvorec s nádherným 15 árovým pozemkom v obci Veľké Ripňany. Okrem pekného prostredia si vás dom získa aj veľmi pekným vzhľadom, nakoľko bolo o dom veľmi poctivo postarané. Veď sa presvedčte sami.