Vyberte si váš nový domov

Pozrite si nehnuteľnosti, ktoré predávam. Skutočne stoja za to a verím, že si jedna z nich získa vaše srdce. 

Na predaj pekný rovinatý pozemok o rozlohe 874 m², zapísaný v intraviláne obce (určený na stavbu rodinného domu), ktorý má priam ideálnu šírku 18 m a dĺžku 48 m. Nachádza sa v obci Dyčka, ktorá je začlenená do mesta Vráble. Čiže jej infraštruktúra je priamo prepojená s týmto mestom. 

Na predaj 4-izbový bungalov postavený v roku 2012 o rozlohe 150 m² s predprípravou podkrovia na ďalšiu obytnú plochu. Pozemok má rozlohu necelých 8 árov, na ktorom nájdete záhradný domček, a tiež krytú terasu o rozlohe 20 m². Domu nechýbajú aj technológie, akými sú napríklad centrálny vysávač či solárny ohrev vody. 

Na predaj príťažlivý jednoizbový byt o rozlohe 39,5 m² s terasou o rozlohe 7,5 m² na 1. poschodí štvorposchodového tehlového bytového domu postaveného v roku 2016. Byt sa nachádza v kompletne vybudovanej obci Slovenský Grob, ktorej poloha je vynikajúca.

Na predaj príjemný 1 izbový byt o rozlohe 38 m² s lodžiou o rozlohe 6 m² nachádzajúci sa na druhom poschodí päťposchodového tehlového bytového domu. Byt sa nachádza na Rusovskej ceste v mestskej časti Petržalka, len pár minút od centra mesta.

Predstavujem vám chalúpku postavenú z nepálenej tehly v obci Michal nad Žitavou, neďaleko mesta Vráble. Pozemok je síce užší, ale k tejto chalúpke sa veľmi hodí. Má celkovú rozlohu 1 200 m² a na jeho konci tečie rameno starej Žitavy, kde som sa kedysi ešte za svojich detských čias plťkovával.

Tento dvoj-izbový byt má rozlohu až 70 m², nachádza sa na druhom podlaží dvojpodlažného tehlového bytového domu na Kollárovej ulici vo Vrábľoch. Okrem nadštandardnej rozlohy bytu mu patrí aj veľká pivnica a parkovanie priamo v oplotenom dvore, čo vytvára skvelý pocit bezpečia. 

Tento pekný a priestranný trojizbový byt má rozlohu 74 m² a nachádza sa na 4. poschodí bez výťahu v tehlovom bytovom dome v blízkosti rieky Nitry. Toto miesto je stvorené pre aktívnych ľudí, ktorí radi športujú alebo preferujú prechádzky v prostredí, ktoré je tiché a vyžaruje absolútnym pokojom.

Tento dvoj-izbový byt má rozlohu 48 m². Nachádza sa na 7. poschodí s pekným výhľadom na západ slnka. Bytový dom stojí  na Sídlisku Lúky hneď vedľa základnej školy, kde sa aktuálne buduje aj nová cyklotrasa. Poloha bytu je výborná, nakoľko spája všetko podstatné: prácu, centrum mesta, potraviny alebo voľnočasové aktivity.

Tento dvoj-izbový byt má rozlohu 67 m² a je súčasťou tehlového dvojpodlažného bytového domu. Okrem veľkej rozlohy bytu je jeho neodmysliteľnou súčasťou terasa o rozlohe 43 m². Byt sa nachádza na Hornočermánskej ulici so skvelou dostupnosťou do mesta alebo na diaľnicu R1.

Šikovný dvojizbový byt o rozlohe 53 m² na 5. poschodí sedemposchodového kompletne zrenovovaného panelového bytového domu. Rajčianska ulica 10 je obklopená výbornou vybavenosťou a skutočne tu nájdete všetko, čo pre život budete potrebovať.

Rozmermi oslnivý dvojizbový byt pred rekonštrukciou o rozlohe60 m², na 4. poschodí šesťposchodového kompletne zrenovovaného panelového bytového domu. Ulica Trieda Andreja Hlinku 45 je obklopená výbornou vybavenosťou a prostredím, na ktoré si človek rýchlo zvykne.

Moderný technológiami nabitý štvorizbový rodinný dom s úžitkovou plochou 124 m², nábytkom “ušitým na mieru” v celom dome, terasou s výhľadom na západ slnka a krásnou veľkou záhradou o veľkosti 12 árov navrhnutou tímom architektov.

Úžitková plocha štvorizbového mezonetu má 120 m², nachádza sa na treťom poschodí bez výťahu, byt má dva balkóny, dve toalety, veľkú kúpeľňu, obývačku spojenú s kuchyňou, špajzu, krásny šatník v spálni, netradičnú pracovňu a nachádza sa vo veľmi dobre vybudovanej obci Melčice - Lieskové.

Úžitková plocha dvojpodlažného rodinného domu 120 m², štyri izby, garáž pre jedno auto a krásna záhradka o rozlohe 525 m². Tento dom nájdete na skvelej adrese a k tomu v slepej uličke s nulovou premávkou.

Úžitková plocha bytu 65 m², nábytok a dispozícia navrhnutá architektom MArch. Marekom Lüleyom. Tento byt nájdete na Školskej ulici v Zlatých Moravciach, ktorý sa nachádza na 3. poschodí z troch bez výťahu a patrí k nemu veľká murovaná pivnica s rozlohou 10 m².

Úžitková plocha bytu 73 m², 4 izby, balkón, druhé poschodie zo siedmich, kompletne zrenovovaný bytový dom na adrese, kde je doslova všetko iba pár minút na pešo. 

Úžitková plocha bytu až 77 m². Dve spálne a veľká obývačka. Vkusná rekonštrukcia. Vynikajúce 4. poschodie zo siedmich. Pekný „činžiak“ a krásny výhľad z lodžie.

Úžitková plocha domu až 186 m². Spálňa s veľkým šatníkom. Vyhrievaná dvoj-garáž, do ktorej môžete prejsť iba v papučiach. Terasa, kde sa dá vychutnávať každý západ slnka. A oplotený pozemok o veľkosti 646 m². 

Rodinný dom vo formáte holostavby v sebe ukrýva 4 izby, úžitkovú plochu v celkovej rozlohe 100 m², terasu o rozlohe 14 m² a toto všetko je na pozemku o celkovej rozlohe 491 m².

Rodinný dom vo formáte holostavby v sebe ukrýva 4 izby, úžitkovú plochu v celkovej rozlohe 106 m², terasu o rozlohe 11 m², garáž pre jedno auto a toto všetko je na pozemku o celkovej rozlohe 782 m²

Šikovný 2 izbový byt s úžitkovou plochou 47 m² na 1. podlaží trojpodlažného tehlového bytového domu s relaxačnou záhradkou o veľkosti 24 m². Byt sa nachádza v mestečku Svätý Jur, ktoré má vynikajúcu polohu a dostupnosť hlavného mesta Bratislava (19 min.) alebo okresného mesta Pezinok (8 min.).

Obytná plocha domu o rozlohe 342 m² s 5 spálňami, obrovskou obývačkou, pracovňou, veľkým šatníkom, dvomi kúpeľňami, samostatnou kuchyňou, špajzou, garážou pre dve autá a bazénovou časťou vás uspokojí, ak máte aj tie najnáročnejšie predstavy o bývaní.

Tento 6 izbový rodinný dom s rozlohou 240 m², krytým bazénom, veľkým pozemkom o rozlohe 20 árov, samostatnou garážou sa nachádza v obci Lehota, ktorá je vzdialená iba 5 minút cesty autom od mesta Nitra.

Na predaj veľmi útulná 4 izbová novostavba rodinného domu v radovej výstavbe s rozlohou 110 m², s dvomi podlažiami, krytou terasou, praktickou záhradkou o rozlohe 60 m² v obľúbenej obci Malženice, ktorá je vzdialená od okresného mesta Trnava iba 5 minút cesty autom.

Kompletne zrenovovaný 3-izbový rodinný dom o rozlohe 140 m² s garážou, solárnymi panelmi a s veľkým pozemkom o rozlohe 3.000 m² v úžasnom prostredí. Rodinný dom sa nachádza v obci Nitrianska Blatnica, ktorá je vzdialená od mesta Piešťany 15 minút cesty autom.

Šikovná 4 izbová chalupa o celkovej rozlohe 150 m²na pozemku o veľkosti 950 m² postavená z pálenej tehly v krásnom prostredí obklopenom našou jedinečnou slovenskou prírodou. Chalupa sa nachádza v obci Látky v časti Polianky, ktorá je centrom oddychu a pokoja.

Na predaj 4 izbová novostavba rodinného domu v radovej výstavbe s rozlohou 110 m², s dvomi podlažiami, terasou, šikovnou záhradkou o rozlohe 60 m² v obci Malženice, ktorá je vzdialená od mesta Trnava iba 5 minút cesty autom. 

Rodinný dom v sebe ukrýva 3 spálne. Kúpeľňu s WC, v ktorej je dosť miesta pre vaňu a sprchový kút. Samostatné WC. Technickú miestnosť, do ktorej môžete schovať vysávač aj práčku. V neposlednom rade prepojenú kuchyňu s obývačkou s východom na terasu. Len si to predstavte, ako si sadnete na terasu, kde na vás bude čakať šálka obľúbenej kávy. Možno ju už aj cítite.

Veľký 2-izbový byt o rozlohe 68 m² na 4. poschodí štvorposchodového tehlového bytového domu s parkovaním vo dvore. Byt sa nachádza na ulici 1. Mája v meste Vráble. 

Na predaj pekný 3 izbový tehlový byt o rozlohe 74 m² s balkónom na 2. poschodí trojposchodového kompletne zrenovovaného bytového domu bez výťahu vo výbornej polohe mesta Sereď.

Na predaj 4 izbový rodinný dom o rozlohe 125 m² s garážou, krásnym pozemkom o celkovej rozlohe 765 m², na ktorom nájdete veľa stromčekov, závlahu trávnika, bazén alebo elektrickú bránu. Tento dom sa nachádza v obci Čakajovce vzdialenej iba pár minút od mesta Nitra.

Na predaj moderne zrenovovaný 2i byt v Tlmačoch s rozlohou 60 m² s balkónom na prvom z ôsmich podlaží, v lokalite, kde nájdete veľa zelene a výbornú občiansku vybavenosť.

Na predaj praktický 2i byt o rozlohe 42 m², na 1. poschodí troj poschodového panelového bytového domu. Byt má vlastné plynové kúrenie a nachádza sa iba 10 minút chôdzou od centra mesta.

Šikovný tehlový 3 izbový byt o celkovej rozlohe 63 m² s vlastnou záhradkou, ktorá je ideálna na relax a grilovačky. Byt sa nachádza na 1. poschodí z dvoch, má dve pivnice, samostatné plynové kúrenie a nachádza sa v peknom prostredí obce Sľažany, ktorá je vzdialená iba 5 minút cesty autom od mesta Zlaté Moravce.

Veľký a kompletne zrenovovaný 2-izbový byt o rozlohe 64 m² na 1. poschodí dvanásťposchodového panelového bytového domu s lodžiou. Byt sa nachádza na skvelom rodinnom sídlisku Juh, kde nájdete veľa zelene, nákupné centrum hneď cez cestu alebo obchody s potravinami iba 2 minúty pešo od bytu.

3-izbový byt s balkónom o rozlohe 84 m² nachádzajúci sa na 6. poschodí sedemposchodového panelového bytového domu s výťahom. Nachádza sa na Sídlisku Lúky, teda vo vyhľadávanej lokalite mesta Vráble.

Pre štvorčlennú rodinu, ako stvorený. Dve detské izby, spálňa so šatníkom, obývačka spojená s kuchynským kútom. Oddelené WC od kúpeľne a technická miestnosť. Toto všetko sa ukrýva v úžitkovej ploche domu o veľkosti 117 m². Ďalších 42 m² sa ukrýva na zastrešenej terase, kde si budete môcť zariadiť vaše relaxačné centrum.

Útulný 3-izbový byt o rozlohe 64 m² na 4. poschodí štvorposchodového tehlového bytového domu s balkónom. Byt sa nachádza v Starom Meste na Rázusovej ulici s bohatou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do centra mesta.

Útulný a praktický 1-izbový byt o rozlohe 32 m² na 2. poschodí troj-poschodového tehlového bytového domu Casta vo skvelej lokalite Starého mesta v Nitre.

Takýto 2 izbový byt vo Vrábľoch len tak nenájdete. Je kompletne prerobený, takže prídete rovno do nového. Rozlohu má až 70 m², nachádza sa na 1. poschodí tehlového bytového domu, ktorý je od centra mesta vzdiaľený iba 5 minút kľudnou chôdzou.

Krásny 2 izbový byt v Bratislave o rozlohe 56 m² na 3. poschodí štvorposchodového bytového domu bez výťahu v pokojnej mestskej časti Vrakuňa na Píniovej ulici.

Tento útulný 3 izbový byt s úžitkovou plochou 71 m² a s vlastným pozemkom o rozlohe 350 m². Byt sa nachádza na 1. podlaží dvojpodlažného bytového domu v obci Ivanka pri Nitre, ktorá má skvelú občiansku vybavenosť.

4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 120 m², prekrytou terasou s krbom o rozlohe 35 m² a 1.050 m² pozemkom v tichej časti obce Nemčiňany.

Pre štvorčlennú rodinu, ako stvorený. Dve detské izby, spálňa so šatníkom, obývačka spojená s kuchynským kútom. Oddelené WC od kúpeľne a technická miestnosť. Toto všetko sa ukrýva v úžitkovej ploche domu o veľkosti 117 m². Ďalších 42 m² sa ukrýva na zastrešenej terase, kde si budete môcť zariadiť vaše relaxačné centrum.

Priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt o rozlohe 82 m² s balkónom v panelovom bytovom dome. Nachádza sa na 6. poschodí sedem-poschodového bytového domu s výťahom, v pokojnej časti mesta Dunajská Streda.

Krásny 2 izbový byt prerobený na 3 izbový byt o rozlohe 57 m2 s balkónom v novostavbe bytového domu postaveného v roku 2012. Nachádza sa na 3. podlaží štvor podlažného bytového domu s výťahom v kľudnej lokalite obci Hrubá Borša. 

Pekný, priestranný 3 izbový byt o rozlohe 82 m2 na 1. poschodí sedem poschodového panelového bytového domu s výťahom na ulici Murániho 2. Výborná dostupnosť do centra Nitry, ktorá  je vzdialená len 7 minút cesty autom.

Všimnite si tento krásny 3 izbový byt o rozlohe 84 m2 s lódžiou, ktorý sa nachádza na 3. poschodí 7 poschodového panelového bytového domu. 

PRENAJATÝ - Prenájom 4 izbový dom, Zobor, Garáž, Terasa, Pozemok 450 m2

Zariadený priestranný 4 izbový dvojpodlažný dom s garážou, pivničnými priestormi, terasou, šikovným pozemkom v atraktívnej lokalite Zobor.

Premyslená architektúra a kvalitné materiály použité pri stavbe rodinného domu v Pohraniciach nie sú jeho jediné výhody. Priestor a presvetlenosť sú hlavné črty, ktoré dajú vašej rodine ten pravý pocit šťastného domova. 
 

PREDANÝ - 3 izbový byt, 85 m² + garáž, Tesárske Mlyňany

Čo poviete na tento priestranný 3 izbový byt s rozlohou 85 m2. Nájdete v ňom napríklad šikovne prepojenú obývačku s peknou kuchyňou. Priestrannou kúpeľňou, ktoréj rozloha vás príjemne prekvapí. Samostatnou technickou miestnosťou s vlastným plynovým kotlom. S priestranným šatníkom prepojeným so spálňou. A aby toho nebolo málo, tak aj s garážou pre vášho "tátoša". 
 

PREDANÝ -  3 izbový dom, 700 m² pozemok, Čakajovce

Bývanie v rodinnom dome má svoje nepopierateľné výhody. Oproti bývaniu v byte získate neopísateľný pocit súkromia. Užívanie si voľného času dostáva tiež úplne nové rozmery. Napríklad, vaše dieťa sa môže naháňať po pozemku, kým vy pripravujete chutné pochúťky na grile.
 
Čo poviete na veľmi pekne prerobený byt, kde nemusíte pohnúť ani prstom a môžete sa hneď nasťahovať?  Okrem jeho vkusného vzhľadu získate aj skvelú polohu. Do centra mesta sa môžete dostať pešo za 3 minúty.
 

Chcete si kúpiť novostavbu rodinného domu, kde sa môžete hneď nasťahovať a užívať si voľné chvíle s rodinou? Predstavujete si dom, ktorý vám a vašej rodine dá dostatočný priestor a súkromie? Preferujete pokojný život na vidieku, z ktorého je vynikajúca dostupnosť do okolitých miest?

 

PREDANÝ - [4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM] - hľadáme kupujúcich

Chcete kúpiť rodinný dom, ktorý sa vám odvďačí kvalitným spracovaním a vynikajúcou polohou? Hľadáte súkromie a kľudnú atmosféru domova pre vašu rodinu?

 

Na predaj 3 izbový dom s rozlohou 90 m² v obci  Zeleneč

Čo by ste povedali na krásnu a modernú obec Zeleneč, ktorá má občiansku vybavenosť na vysokej úrovni, a tiež vám ponúka kultúrne či športové vyžitie? Veľkou výhodou obce je tiež jej poloha, z ktorej sa do centra Trnavy môžete dostať do 3 minút autom.

 

Hľadáte byt, ktorý vám dá jeden z tých najväčších priestorov, aké vám môže trh vo Vrábľoch momentálne ponúknuť? Preferujete tehlovú bytovú stavbu pred tou panelovou? Chcete byt, ktorý si môžete upraviť podľa vlastných predstáv?

 

PREDANÝ - 4 izbový rodinný dom v Zlatých Moravciach

Čo by ste povedali na to, ak by ste mohli mať mestský život komfortne k dispozícii a pritom si užívať výhody bývania v rodinnom dome? Alebo hľadáte dostatočný priestor pre vašu rodinu a deti? Prípadne vás doterajšia ponuka na trhu neoslovila a hľadáte niečo skutočne praktické a precízne pripravené?

 

PREDANÝ - 4 izbový rodinný dom vo Veľkých Ripňanoch

Klasický štvorec s nádherným 15 árovým pozemkom v obci Veľké Ripňany. Okrem pekného prostredia si vás dom získa aj veľmi pekným vzhľadom, nakoľko bolo o dom veľmi poctivo postarané. Veď sa presvedčte sami.